crosssearch

Pěkný klidný areál jednopodlažních vilek, jehož eleganci umocňuje pečlivě upravená zahrada s bujnou vegetací subtropických keřů a květin. Domky jsou vystavěné kolem přírodní zátoky Sani Marina. Podél pobřeží se nachází řada obchůdků s potravinami a atraktivním zbožím. Písečné...

Konečná cena za osobu od: 27 720 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pěkný klidný areál jednopodlažních vilek, jehož eleganci umocňuje pečlivě upravená zahrada s bujnou vegetací subtropických keřů a květin. Domky jsou vystavěné kolem přírodní zátoky Sani Marina. Podél pobřeží se nachází řada obchůdků s potravinami a atraktivním zbožím. Písečné pláže jsou v dosahu 300 metrů.

Vybavení

Nádherný členitý sladkovodní bazén, u něhož jsou lehátka se slunečníky i osušky bez poplatku. Oddělený dětský bazén a vnitřní vyhřívaný bazén s jacuzzi. Hlavní restaurace s výhledem na bazén a zahradu, ŕ la carte restaurace Byblos, bar a pool bar. Ke sportovním aktivitám mohou klienti využívat nabídku celého komplexu Sani.

Ubytování

Elegantně zařízené klimatizované suity se skládají z ložnice a obývacího pokoje, kde může být ubytována třetí osoba, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, televize v ložnici i obývacím pokoji, CD a DVD přehrávač, bezdrátové internetové připojení, trezor, minibar, vybavení pro přípravu čaje a kávy, balkón nebo terasa s ratanovým nábytkem.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení večeří.

Speciální služby

Transfer do/z hotelu taxíkem.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 49 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000