crosssearch

Porto Carras Sithonia Beach

Řecko, Chalkidiki (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Porto Carras Sithonia Beach přímo u dlouhé pláže s hrubozrnným pískem, lemované borovicemi a úžasnou přírodou, je součástí areálu Porto Carras. Dva velké členité bazény a dětský bazén s mořskou vodou, u něhož jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky bez poplatku...

Konečná cena za osobu od: 25 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Porto Carras Sithonia Beach přímo u dlouhé pláže s hrubozrnným pískem, lemované borovicemi a úžasnou přírodou, je součástí areálu Porto Carras.

Vybavení

Dva velké členité bazény a dětský bazén s mořskou vodou, u něhož jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky bez poplatku stejně jako na pláži, venkovní jacuzzi, několik restaurací a barů včetně baru přímo v bazénu a na pláži. K vybavení hotelu Porto Carras Sithonia Beach patří fitness centrum, butik, minimarket a obchod s dárkovými předměty a suvenýry. Je tu také kadeřnictví, bankomat a půjčovna aut. Wifi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelového areálu.

Dětský klub s pestrým denním programem a profesionálním dohledem, dětské hřiště, mini disco, na vyžádání zajištění hlídání dětí. Pro dospělé pořádá různé soutěže a další aktivity animační tým. Hosté mohou využívat veškeré vybavení areálu Porto Carras včetně sousedního hotelu Meliton Thalasso & Spa.

Stravování

All inclusive.

Relaxační pobyty

Různé možnosti wellness služeb včetně sauny, parní lázně a kosmetiky.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000