crosssearch

Hotel leží přímo na oblázkovo - písečné pláži. Městečka Nikiti a Metamorfosi jsou vzdálená cca 3 km. Autobusová zastávka do Nikiti poblíž hotelu. Příjemné prázdninové středisko s 88 pokoji, jež jsou rozděleny do 1 hlavní a 4 vedlejších budov. Dále je Vám k dispozici recepce s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel leží přímo na oblázkovo - písečné pláži. Městečka Nikiti a Metamorfosi jsou vzdálená cca 3 km. Autobusová zastávka do Nikiti poblíž hotelu.

Vybavení hotelu

Příjemné prázdninové středisko s 88 pokoji, jež jsou rozděleny do 1 hlavní a 4 vedlejších budov. Dále je Vám k dispozici recepce s trezory k pronajmutí, WiFi v lobby (za poplatek), společenská místností s TV, 2 restaurace a taverna. V krásné udržované zahradě se nachází sladkovodní bazén s opalovací terasou a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Světle a vkusně zařízené o celkové rozloze 25 m2. S telefonem, satelitní TV, individuální klimatizací, chladničkou, fénem, vanou, WC a balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): Celková rozloha 32 m2. Telefon, satelitní TV, individuální klimatizace, chladnička, fén, vana, WC a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior (A2C): Celková rozloha 37 m2. Telefon, satelitní TV, individuální klimatizace, chladnička, fén, vana, WC a balkon nebo terasa. Při příjezdu ovoce a víno.

Junior suite superior (A2D): Prostorné. Telefon, satelitní TV, individuální klimatizace, chladnička, fén, vana, WC a balkon nebo terasa. Při příjezdu ovoce a víno.

Zábava

Pestrou nabídku zábavy naleznete v městečku Nikiti. 1x týdně hudební večer.

Sport

Stolní tenis, basketbal, plážový volejbal. Za poplatek: tenis, stolní fotbal, biliár a půjčovna jízdních kol.

Děti

Samostatný dětský bazén a dětské hřiště.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000