crosssearch

Panorama

Řecko, Chalkidiki

Vila Panorama se nachází cca 400 m od pláže a cca 350 m od centra městečka Pefkochori. Tato příjemná vila se rozkládá v hezké zahradě s pěkným velkým bazénem s oddělenou částí pro děti. U bazénu je vám k dispozici sprcha, slunečníky a lehátka zdarma.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA: Vila Panorama se nachází cca 400 m od pláže a cca 350 m od centra městečka Pefkochori.

POPIS: Tato příjemná vila se rozkládá v hezké zahradě s pěkným velkým bazénem s oddělenou částí pro děti. U bazénu je vám k dispozici sprcha, slunečníky a lehátka zdarma.

STUDIA PRO 2–3 OSOBY: Studia, která jsou v přízemí vily, se skládají z jedné ložnice (se dvěma až třemi lůžky) a kuchyňského koutu se základním nádobím, vařičem a ledničkou. Všechna studia mají sprchu, WC a terasu.

APARTMÁNY PRO 3–4 OSOBY: Nacházejí se ve vyšších patrech a mají jednu oddělenou ložnici pro 2 osoby, sprchu, WC a obývací ložnici s dalšími dvěma lůžky a kuchyňským koutem a balkón nebo terasu. Kuchyňka je vybavena základním nádobím, je zde také vařič a lednička. Odpočívat můžete na pohodlném balkóně nebo terase.

SPORT A ZÁBAVA: Na pláži se nachází půjčovna vodních šlapadel, loděk a plážový volejbal. V Pefkochori si můžete zapůjčit kola, zahrát kulečník a nebo navštívit hernu s hracími automaty. Večerní zábavu Vám zajisté zaručí mnoho barů, restaurací a diskoték.

STRAVOVÁNÍ:
Ve studiích a apartmánech si můžete sami vařit nebo si lze zakoupit snídaně a večeře v místní taverně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000