crosssearch

Korali

Řecko, Chalkidiki

Vily Korali se nacházejí cca 30 m od pláže, podél plážové promenády s taverničkami, obchůdky a bary. Tři pěkné vily, z nichž dvě, ve kterých jsou umístěna studia, jsou nové, se rozkládají v hezké zahradě s pěkným velkým bazénem s oddělenou částí pro děti. U bazénu je vám k...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA: Vily Korali se nacházejí cca 30 m od pláže, podél plážové promenády s taverničkami, obchůdky a bary.

POPIS: Tři pěkné vily, z nichž dvě, ve kterých jsou umístěna studia, jsou nové, se rozkládají v hezké zahradě s pěkným velkým bazénem s oddělenou částí pro děti. U bazénu je vám k dispozici sprcha, slunečníky a lehátka zdarma.

STUDIA PRO 2–3 OSOBY: Hezká studia se skládají z jedné ložnice (se dvěma až třemi lůžky) a kuchyňského koutku se základním nádobím, vařičem a ledničkou. Všechna studia mají sprchu, WC a balkon nebo terasu.

APARTMÁNY PRO 3–4 OSOBY:
Mají jednu oddělenou ložnici pro 2 osoby, sprchu, WC a obývací ložnici s dalšími dvěma lůžky a kuchyňským koutkem a balkón nebo terasu. Kuchyňka je vybavena základním nádobím, je zde také vařič a lednička.

SPORT A ZÁBAVA: Na pláži se nachází půjčovna vodních šlapadel, loděk a plážový volejbal. V Pefkochori si můžete zapůjčit kola, zahrát kulečník a nebo navštívit hernu s hracími automaty. Večerní zábavu vám zajisté zaručí mnoho barů, restaurací a diskoték.

STRAVOVÁNÍ:
Ve studiích a apartmánech si můžete sami vařit nebo si lze zakoupit snídaně a večeře v místní taverně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000