crosssearch

Katerina

Řecko, Chalkidiki

Studia Katerina jsou postavena v novější části letoviska Sarti, 200 m od jeho centra s rozmanitými možnostmi zábavy pro hosty všech věkových kategorií. Od supermarketu a tradiční řecké pekárny s nabídkou chutného voňavého pečiva je to jen pár kroků. Na pláž s jemným pískem a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia Katerina jsou postavena v novější části letoviska Sarti, 200 m od jeho centra s rozmanitými možnostmi zábavy pro hosty všech věkových kategorií. Od supermarketu a tradiční řecké pekárny s nabídkou chutného voňavého pečiva je to jen pár kroků. Na pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se dostanete po 40 m.

Kapacita: 5 studií

Ubytování / Vybavení

prostorná studia pro 3 osoby, v některých možnost 4. osoby na přistýice, kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, koupelna (sprcha, WC), TV, klimatizace za poplatek, balkon nebo velká terasa.

Stravování

bez stravy

Náš názor

jednoduše a útulně zařízená studia splní očekávání všech klientů. Díky poloze a struktuře pokojů jsou jako stvořená zejména pro rodiny s dětmi. Během pobytu můžete každodenně potkat majitele domu, kteří se starají o spokojenost svých hostů. Možnost doplatit si večeře v taverně s místními specialitami.

Pláž

40 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000