crosssearch

Kampouris

Řecko, Chalkidiki

Dům Kampouris se nachází blízko rušného centra Sarti, jen 150 m od písečné pláže s nabídkou vodních sportů. Od studií Asteria ho dělí jen cca 100 m - ideální kombinace domů pro větší skupiny přátel.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:

Dům Kampouris se nachází blízko rušného centra Sarti, jen 150 m od písečné pláže s nabídkou vodních sportů. Od studií Asteria ho dělí jen cca 100 m - ideální kombinace domů pro větší skupiny přátel. Sarti je už léta populárním letoviskem mezi klienty cestujícími autobusovou nebo vlastní dopravou kvůli rychlé a snadné dostupnosti i proto, že se tu díky mnoha sezónním zaměstnancům z Česka a Slovenska snadněji domluví. Dům projde během jara 2016 částečnou rekonstrukcí obytných částí a koupelen.

CK kategorie:

**

Oficiální kategorie:

*

Kapacita:

3 studia a 1 mezonet

Pláž:

cca 150 m písčitá pláž, lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování / Vybavení:

3-lůžková studia (manželská postel + pevné lůžko) v přízemí, 4-lůžkový mezonet v přízemí (rozkládací pohovka pro 2 osoby a v patře manželská postel), kuchyňský kout se základním nádobím, lednička, TV, klimatizace za příplatek, koupelna (sprcha, WC), WiFi (za poplatek)

Stravování:

bez stravy

Náš názor:

pohodlné ubytování pro všechny věkové kategorie. Mladší ročníky, ale i rodiny s dětmi si zde přijdou na své. Novinka v naší nabídce - doporučujeme!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000