crosssearch

Hotel s klidnou polohou, na okraji městečka Siviri. Samotné centrum je vzdáleno cca 500 m. K dlouhé oblázkovo - písečné pláži se dostanete po cca 600 m. Rodinný hotel disponuje celkem 76 pokoji, jež jsou rozděleny do několika vedlejších budov.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel s klidnou polohou, na okraji městečka Siviri. Samotné centrum je vzdáleno cca 500 m. K dlouhé oblázkovo - písečné pláži se dostanete po cca 600 m.

Vybavení hotelu

Rodinný hotel disponuje celkem 76 pokoji, jež jsou rozděleny do několika vedlejších budov. V hlavní budově naleznete recepci s trezory k pronajmutí, společenskou místnost s TV, minimarket, útulný bar a nekuřáckou restauraci s pěknou terasou. V udržovaném venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s opalovací terasou a barem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Celková rozloha 28 m2. Útulně zařízené s telefonem, klimatizací, satelitní TV, chladničkou, trezorem k pronajmutí, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou.
Rodinné pokoje (A3A/A4A): 1 prostorná místnost, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A).

Zábava

V Siviri nepřeberná nabídka útulných taveren, restaurací a barů, rovněž možnosti pro nakupování.

Sport

Stolní tenis, tenisový kurt, fotbalové hřiště.

Děti

Samostatný dětský bazén a dětské hřiště.

Stravování

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

All inclusive

Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické (ouzo, vodka, brandy, pivo, bílé i červené víno) a nealkoholické nápoje, káva a čaj, snacky od 11:00 hod. do 23:00 hod. Od 16:30 hod. do 17:30 hod. pečivo.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000