crosssearch

Pestré barvy a rozmanitost okolní krajiny, krásné koupání v průzračném moři, slunění na hezké písčité pláži, chutné a typicky řecké jídlo připravované za osobní asistence majitelů, domácí a přátelská atmosféra, to vše jsou výhody a pozitiva tohoto hotelu a samozřejmě velmi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

pečlivě vedený hotel s celkem 70 pokoji rozmístěnými v několika menších budovách, v zahradě a ve svahu, nabízí pohodlné ubytování v nedávno renovovaných, prostorných pokojích, ve kterých je možné ubytovat až 4 osoby. Část pro děti je částečně oddělena od hlavní ložnice. Všechny pokoje jsou pohodlně zařízeny a vybaveny koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, SAT/TV, mini ledničkou, vysoušečem vlasů, telefonem a balkonem či terasou. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Poloha hotelu

nádherně zelené pobřeží v zálivu Toronea odhaluje malé letovisko v kopcovitém terénu, kde se nachází tento rodinný hotel, jehož poloha ve svahu poskytuje hostům nádherné výhledy z pokojů, od bazénu a hlavně z venkovní terasy své restaurace. Pláž je vzdálena jen 50 m, je k ní přístup přímo od bazénu po mostě postaveném nad silnicí, poté venkovním výtahem, který sveze k betonové stezce vedoucí ke schodům, pod nimiž je organizovaná písčitá pláž se slunečníky a lehátky. Glavas Inn je ideálním místem pro pohodáře, které neodradí kopcovitý terén a několik schodů na pláž. Komplex je koncipován tak, aby silnice pod hotelem nerušila klid hostů uvnitř areálu. Hotel je již řadu let velmi oblíben německými turisty, věříme, že si toto místo zamilujete i vy. Od letiště je hotel vzdálen 65 km, nejbližší nákupní možnosti jsou 1 km, další letovisko Gerakini je vzdálené cca 1,5 km, vesnice Psakoudia cca 1 km, Metamorfosi cca 9 km. Autobusová zastávka je od hotelu jen 15 m.

Vybavení Hotelu

recepce se směnárnou a s trezory, WiFi, restaurace s panoramatickou venkovní terasou, zahrada, bar u bazénu, venkovní bazén s vířivkou, dětský bazén, lehátka a slunečníky.

Služby za poplatek

trezor, pronájem motorek a aut, lehátka a slunečníky na pláži.

Stravování

Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive

plná penze formou bufetu v hlavní restauraci, alkoholické (točené pivo, víno, ouzo) a nealkoholické nápoje podávány mezi 11.00 až 23.00, ledová káva (frapé) od 11.00 do 16.00 a od 17.30 do 19.00, odpolední káva (filtrovaná) se zákusky a koláči od 16.00 do 17.30, zmrzlina pro děti od 12.00 do 17.30, balená minerální voda, připojení WiFi, lehátka a slunečníky u bazénu.

Děti

dětský bazén, dětské hřiště

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000