crosssearch

Hotelový komplex je zasazený v krásné velké zahradě přímo u dlouhé písečné pláže, na okraji městečka Gerakini s několika obchody, bary a tavernami. Větší město Nea Moudania je vzdáleno asi 15 kilometrů, pro spojení lze využít linkový autobus, který staví jen pár minut chůze od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex je zasazený v krásné velké zahradě přímo u dlouhé písečné pláže, na okraji městečka Gerakini s několika obchody, bary a tavernami. Větší město Nea Moudania je vzdáleno asi 15 kilometrů, pro spojení lze využít linkový autobus, který staví jen pár minut chůze od hotelu. Hotel tvoří čtyřpatrová hlavní budova a komplex přízemních a patrových bungalovů zasazených v zahradě.

Vybavení

Sladkovodní bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka a slunečníky klientům k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Hlavní restaurace Thalassa s terasou se nachází přímo na pláži, nechybí tu ani snack bar a minimarket. K vybavení hotelu patří také menší krytý bazén, za poplatek můžete využít posilovnu, solárium a saunu, lze si objednat i masáž.

Dětem je určeno malé hřiště a dětský bazén. Pravidelně jsou pořádány animační programy pro malé i velké návštěvníky. Pro sportovní vyžití hotel nabízí tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště a minigolf.
Na pláži možnost provozování vodních sportů za poplatek. V hotelu pravidelně ordinuje lékař.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje a bungalovy s možností až dvou přistýlek pro děti, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, televize, lednička a balkon nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (A2A): V hlavní budově. Vana nebo sprcha, WC, klimatizace, satelitní TV, fén, telefon, chladnička, balkon.

Dvoulůžkové pokoje (A2C): Disponují stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (A2A), navíc výhled na moře.

Dvoulůžkové pokoje (C1A/C2A/C3A): V bungalovech. Vana nebo sprcha, WC, klimatizace, fén, telefon, chladnička, TV a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje (C2B/C3B): Dvoulůžkový pokoj a obývací ložnice. Vana nebo sprcha, WC, klimatizace, fén, telefon, chladnička, TV a balkon nebo terasa.

Stravování 

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

All inclusive

Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 24:00 hod. Snacky od 11:00 hod. do 17:00 hod. (s výjimkou v čase oběda). Káva, čaj a koláče od 16:00 hod. do 17:00 hod. Zmrzlina pro děti od 12:00 hod. do 16:00 hod.

Internetové stránky hotelu: www.gerakina-beach.gr 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000