crosssearch

Popis ubytování: Jen asi 20 m od krásné pláže s hrubozrnným pískem stojí dům Flora. Naleznete ho v letovisku Toroni, které je v porovnání s ostatními rušnými letovisky Sithonie trošku klidnější, ale z hlediska pohodlné dovolené mu nic nechybí. Budovu domu obklopuje upravená...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:
Jen asi 20 m od krásné pláže s hrubozrnným pískem stojí dům Flora. Naleznete ho v letovisku Toroni, které je v porovnání s ostatními rušnými letovisky Sithonie trošku klidnější, ale z hlediska pohodlné dovolené mu nic nechybí. Budovu domu obklopuje upravená zahrada s barevnými květinami. Z domu se vám naskytne výhled na moře a záliv. U domu je restaurace/pizzerie, která nabízí místní speciality.

CK kategorie:
**

Oficiální kategorie:
**

Kapacita:
22 studií a apartmánů

Pláž:
cca 20 m, dlouhá a široká pláž s hrubozrnným pískem

Ubytování / Vybavení:
recepce, restaurace, parkoviště, studia pro 2-3 osoby, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, TV, klimatizace, koupelna s WC, balkon s posezením, s výhledem do zahrady nebo na moře, WiFi (zdarma).

Stravování:
bez stravy

Náš názor:
studia Flora doporučujeme všem, kteří touží po odpočinku v klidnějším prostředí jen pár kroků od moře.

Cena zahrnuje:
Cena autobusového zájezdu zahrnuje: dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid - ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů, spotřebu vody a energie, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000