crosssearch

Jeden z nejlepších hotelů na Chalkidiki se nachází v zálivu mezi výběžky Sithonia a Athos, asi 100 kilometrů od letiště v Thessaloniki. Malebné přístavní městečko Ouranopolis je v dosahu 4 kilometrů.

Konečná cena za osobu od: 15 720 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Jeden z nejlepších hotelů na Chalkidiki se nachází v zálivu mezi výběžky Sithonia a Athos, asi 100 kilometrů od letiště v Thessaloniki. Malebné přístavní městečko Ouranopolis je v dosahu 4 kilometrů. Krásná písečná pláž s tyrkysově modrým mořem je pro svou čistotu a kvalitu vody pravidelně oceňovaná Modrou vlajkou. Hotel, s kulisou majestátní hory Athos v pozadí, je díky svému přístupu k životnímu prostředí řazen mezi ekologické resorty.
Hotel Eagles Palace Chalkidiki je vzhledem ke standardu nabízených služeb členem The Small Luxury Hotels of the World.

Vybavení hotelu

V pěkně upravené zahradě mezi olivovníky, palmami a kvetoucími keři se nachází velký bazén se slanou vodou a dětský bazén. Lehátka se slunečníky a plážové osušky jsou hotelovým hostům poskytovány u bazénu i na pláži bez poplatku. Součástí resortu jsou čtyři restaurace. Kromě hlavní restaurace Melathron je tu taverna Armyra s nabídkou řeckých specialit, a la carte restaurace Vinum s nabídkou italských specialit a restaurace Kamares s mezinárodní kuchyní a úchvatným výhledem na moře.
Po celý den se můžete občerstvit v barech u bazénu a na pláži, večer si vychutnat drink za doprovodu živé hudby v nočním baru Eagles club. Ve veřejných prostorách hotelu je wifi připojení a také kadeřnictví, zlatnictví, minimarket. Pro sportovní aktivity se nabízí fitness centrum, tenisový kurt, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal i široká nabídka vodních sportů včetně potápěčského centra s PADI certifikací. Pro děti od 4 do 12 let se jsou zajišťovány zajímavé aktivity v miniklubu, je tu dětské hřiště, a na vyžádání možnost hlídání.

Ubytování

Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, trezor, minibar, televize a balkon nebo terasa. Resort nabízí také ubytování v suitách a bungalovech.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Relaxační pobyty

Hotelové wellness centrum se saunou a tureckými lázněmi poskytuje thalassotherapii a různé druhy masáží.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 49 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000