crosssearch

Calimera Simantro Beach

Řecko, Chalkidiki

Simantro Beach Hotel má vynikající polohu uprostřed borovicových lesů a rozkvetlých květin na pláži na poloostrově Kassandra na Chalkidiki. Nabízí tenisové kurty, dětské hřiště a recepci, která je k dispozici 24 hodin denně.Hotel má restauraci a tavernu s menu a la carte.

Konečná cena za osobu od: 18 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází cca 50 km od letiště v části Kassandra.

Vybavení hotelu

Simantro Beach Hotel má vynikající polohu uprostřed borovicových lesů a rozkvetlých květin na pláži na poloostrově Kassandra na Chalkidiki. Nabízí tenisové kurty, dětské hřiště a recepci, která je k dispozici 24 hodin denně.Hotel má restauraci a tavernu s menu a la carte. Hosté tak mají příležitost si vybrat z bohaté nabídky nejrůznějších lahodných jídel. Je zde také plážový bar, snack bar, 2 venkovní bazény a krytý bazén. Animační tým nabízí v průběhu dne i večer celou řadu zábavných aktivit pro všechny věkové kategorie.

Vybavení pokoje

Simantro Beach Hotel poskytuje ubytování v prostředí krásně upravených zahrad. Každý pokoj má koupelnu s toaletními potřebami a vysoušečem vlasů. Na pokojích nechybí bezpečnostní schránka a satelitní TV.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 57 termínů

Celkem 57 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000