crosssearch

Vila Avra se nachází na klidném místě, cca 300 m od pláže, do centra Pefkochori za zábavou, restauracemi a nákupy je to cca 200 m. Jednoduchá vilka se studii a apartmány vhodná pro nenáročné klienty. Vila má bazén se slunečníky a lehátky (zdarma) a dětský bazén.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA: Vila Avra se nachází na klidném místě, cca 300 m od pláže, do centra Pefkochori za zábavou, restauracemi a nákupy je to cca 200 m.

POPIS: Jednoduchá vilka se studii a apartmány vhodná pro nenáročné klienty. Vila má bazén se slunečníky a lehátky (zdarma) a dětský bazén.

STUDIA PRO 2–3 OSOBY: Nacházejí se ve vyšších patrech, všechna mají jednu menší místnost, která slouží jako ložnice s kuchyňským koutem, sprchu a WC. Kuchyňka je vybavena základním nádobím, je zde také vařič a lednička. Každému studiu náleží část terasy.

APARTMÁNY PRO 3–4 OSOBY: Jsou umístěny v přízemí, každý apartmán má jednu oddělenou ložnici pro 2 osoby, sprchu, WC a obývací ložnici s dalšími dvěma lůžky a kuchyňským koutkem. Kuchyňka je vybavena základním nádobím, je zde také vařič, lednička a terasa.

SPORT A ZÁBAVA: Na pláži se nachází půjčovna vodních šlapadel, loděk a plážový volejbal. V Pefkochori si můžete zapůjčit kola, zahrát kulečník a nebo navštívit hernu s hracími automaty či malý zábavní park. Večerní zábavu vám zajisté zaručí mnoho barů, restaurací a diskoték.

STRAVOVÁNÍ: Ve studiích a apartmánech si můžete vařit sami nebo si lze zakoupit snídaně a večeře v místní místní taverně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000