crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Aristoteles

Řecko, Chalkidiki (zobrazit na mapě) mapa

O tom, že hotel Aristoteles je oblíbeným a turisty vyhledávaným místem svědčí i fakt, že je otevřený po celý rok. Moderní komplex budov, postavených kaskádovitě nad mořem, se rozprostírá na ploše 35 000 m2, jen 2,5 km od městečka Uranopolis.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita

235 pokojů

O tom, že hotel Aristoteles je oblíbeným a turisty vyhledávaným místem svědčí i fakt, že je otevřený po celý rok. Moderní komplex budov, postavených kaskádovitě nad mořem, se rozprostírá na ploše 35 000 m2, jen 2,5 km od městečka Uranopolis. Zelené stromy v okolí a v zahradě doplňuje zeleň v interiérech hotelu, které jsou barevně sladěné a vkusně upravené. Od pláže hotel odděluje pobřežní cesta a kontakt s mořem tu mají hosté po dobu celého pobytu i díky architektuře hotelu – z jednotlivých budov se totiž nabízí nezapomenutelný výhled na moře.

Ubytování

prostorné, moderně zařízené 2-3 lůžkové pokoje v hlavní budově nebo v bungalovech s koupelnou (sprcha/WC), ledničkou, TV/SAT, rádiem, telefonem, centrální klimatizací (zdarma, funguje v červenci a srpnu), každý s balkónem nebo terasou s výhledem na moře. Apartmány pro 3 – 5 osob jsou s oddělenou ložnicí nebo mezonety a některé z nich mají kromě standardního vybavení i kuchyňský koutek (bez vybavení) a koupelnu s vanou a telefonem. Fén je možné zapůjčit si na recepci za zálohu.

Vybavení

recepce, lobby, de luxe restaurace, taverna, disco club, minimarket, bar, bar u bazénu. Hotel má k dispozici i konferenční místnost pro 250 osob, salón krásy s vyhřívaným vnitřním bazénem, jaccuzi, relaxační místnost s lehátky, saunu, venkovní bazén s mořskou vodou a s tobogánem, kde se vydovádí nejen děti (pouze pro děti starší 6 let), tenis, stolní tenis, plážový volejbal, basketbalové hřiště, kompletní nabídku vodních sportů, rekreační programy, řecký večer a jiné tematické večery. Pro děti dětské hřiště, dětský bazén, ve dne je k dispozici dětská sestra.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů, za příplatek All inclusive.

All inclusive: snídaně, oběd, večeře formou bufetu . malé občerstvení (13:00 – 14:00), káva, čaj, sladkosti (16:00 – 17:00) . místní alkoholické a nealkoholické nápoje a malé občerstvení v barech (10:00 – 23:00) . zmrzlina pro děti

Náš Názor: polopenze formou bufetových stolů. Za příplatek all inclusive.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000