crosssearch

Aparthotel Sakis

Řecko, Chalkidiki

Hotelový komplex Sakis v příjemné zahradě se subtropickými rostlinami se nachází v klidné části letoviska Toroni u snad nejkrásnější pláže na poloostrově Chalkidiki. Ubytování od pláže dělí pouze místní komunikace a zeleň. Jen několik desítek kroků od hotelu jsou k dispozici...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

hotelový komplex Sakis v příjemné zahradě se subtropickými rostlinami se nachází v klidné části letoviska Toroni u snad nejkrásnější pláže na poloostrově Chalkidiki. Ubytování od pláže dělí pouze místní komunikace a zeleň. Jen několik desítek kroků od hotelu jsou k dispozici restaurace, obchůdky a plážové bary.  

Ubytování:

dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální zařízení (SWC), kuchyňský kout s vařičem a chladničkou, balkón se zahradním nábytkem, klimatizací a Wi-Fi (zdarma)

Vybavení:

hotel má vlastní stylovou restauraci a café bar s příjemným posezením, Wi-Fi v celém objektu zdarma

Stravování:

vlastní, možnost přípravy jednoduchých jídel (minikuchyňky v každém studiu), za příplatek možnost zajištění polopenzí (servírované snídaně a večeře - výběr z několika menu). Večeře sestávají z hlavního jídla s přílohou, salátu a pečiva.

Pláž:

snad nejkrásnější písečná na Chalkidiki je vzdálena pouhých cca 50 m, ový servis a vodní sporty na i za poplatek

Upozornění:

Příplatky: jednolůžkový pokoj + 400,- Kč/noc

Poznámka:

autokarové zájezdy: Cena zahrnuje: dopravu autokarem, 14/9 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxyCena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh 30,- Kč/os./den, příplatkyviz tabulkaletecké zájezdy: Cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy a základní poplatky, transfer z letiště do míta ubytování a zpět, 11/10 ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxyCena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh 30,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka

Náš názor:

novinka v nabídce naší CK pro sezónu 2016, aparthotel jsme vybrali díky kvalitnímu ubytování a výbornému zázemí komplexu. Milovníci Toroni, kteří chtějí krásné a udržované ubytování budou zajisté plně spokojeni!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000