crosssearch

Akropolis

Řecko, Chalkidiki

Nově rekonstruovaný hotelový komplex nacházející se ve svahu s krásným výhledem na letovisko Fourka, záliv s písečnou pláží a moře. Centrum letoviska je vzdáleno cca 800 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

nově rekonstruovaný hotelový komplex nacházející se ve svahu s krásným výhledem na letovisko Fourka, záliv s písečnou pláží a moře. Centrum letoviska je vzdáleno cca 800 m.

Ubytování

studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 4 osoby se dvěma ložnicemi s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), kuchyňským koutem (vařič, lednička...), balkónem nebo terasou, Wi-Fi a klimatizací ZDARMA, SAT-TV a rychlovarnou konvicí. Všechna studia a apartmány jsou situovány směrem k moři, většina nabízí nádherný výhled.

Vybavení

recepce, restaurace, velký bazén, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), bar u bazénu, velká terasa pro slunění, beach-volejbalové hřiště, dětské hřiště s houpačkami a průlezkami. Hotel zajišťuje také dodávku pizzy, řeckých specialit, půjčovnu motorek a automobilů a nabídku fakultativních výletů. Náš delegát je k dispozici přímo v hotelovém komplexu.

Stravování

vlastní nebo polopenze formou výborného bufetu (řecká kuchyně), večeře sestává z polévky, salátů a příloh, desertů či zmrzliny či ovoce (bufetovým způsobem) a servírovaným hlavním jídlem - výběr z minimálně 2 menu, speciální nabídka: nápoj k večeři + 30,- Kč/den (výběr: 0,3 l čepované pivo, 0,2 l bílé nebo červené víno či retsina, cola, fanta, juice nebo 0,5 l minerální voda)

Pláž

široká písečná vzdálena cca 200 m, lehátka a slunečníky na i za poplatek (případně za konzumaci v ovém baru), možno využít vlastních slunečníků

Náš názor

nový management hotelu provedl rozsáhlou rekonstrukci ubytování a především společných prostor komplexu, která z původních apartmánových domů vytvořila příjemný rodinný hotelový komplex díky dobrým službám a výborné stravě

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000