crosssearch
myway.cz

Řecko Řecko - Chalkidiki

Poloostrov Chalkidiki leží hodinu jízdy jihovýchodně od druhého největšího řeckého města Soluně, v pahorkaté zalesněné krajině, kde připomínají trojzubec Boha moře Poseidona, čeřící vody Egejského moře a byly nazvány Kassandra, Sithonie a Athos. Chalkidiki je místem nedotčené přírody, kde se dlouhé písečné pláže střídají s romantickými zálivy lemovanými roztodivnými skalními útesy.

Je zde více než 500 km písečných pláží s malými rodinnými hotýlky i velkými hotelovými komplexy. Jsou zde také nádherné tradiční vesničky, které si dodnes zachovávají svou vlastní histrorii a kolorit a turisté je rádi navštěvují. Večer si můžete zpříjemnit v útulných tavernách a restauracích s vynikající kuchyní. Poloostrov Sithonia je nejznámější a nejoblíbenější výběžek. Díky borovicovým hájům, nádherně modrozelenému moři a dlouhým písečným plážím láká každoročně návštěvníky z celého světa.

Chalkidiki jsou pro českou klientelu znovuobjevenou destinací. Po několikaletém opomíjení tohoto poloostrova se začíná stávat opět populárním letoviskem, které může konkurovat ostrovům, jako jsou například Kréta či Rhodos.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu

Celkem 67 termínů

Celkem 67 termínů

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000