crosssearch

Grecotel Cape Sounio

Řecko, Attika (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Cape Sounio má naprosto unikátní polohu jihovýchodně od Athén, s výhledem na skalnatý výběžek poloostrova Attika s krásnou přírodní scenérií a bělostnými sloupy mramorového Poseidonova chrámu z 5.stol. př.n.l. Vedle Národního parku Sounio, jednoho z mála míst v kraji...

Konečná cena za osobu od: 22 430 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Cape Sounio má naprosto unikátní polohu jihovýchodně od Athén, s výhledem na skalnatý výběžek poloostrova Attika s krásnou přírodní scenérií a bělostnými sloupy mramorového Poseidonova chrámu z 5.stol. př.n.l. Vedle Národního parku Sounio, jednoho z mála míst v kraji Attika, které je stále zelené, byl v zálivu na rozloze 10 000 m2 vybudován krásný areál.

Vybavení hotelu

Velký bazén s mořskou vodou, dětský bazén a jacuzzi, u nichž jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky bez poplatku, stejně jako na pláži. K vybavení patří tenisové kurty, kde se nabízí i tenisové lekce a vnitřní vyhřívaný bazén s jacuzzi. Recepce s nepřetržitou službou, kavárna, restaurace s terasou, ŕ la carte restaurace Cavo Colones a asijská restaurace, několik barů, kavárna, internetový kout, klenotnictví, mini market. Hotel nabízí soukromé lodní výlety pro skupinky od čtyř osob. Dětský klub připravuje programy pro děti od 3 do 12 let. Zajímavé jsou zejména vyhlášené aktivity klubu Jean-Michael Cousteau. Děti se dovídají, jak chránit přírodu a pod vedením zkušených instruktorů objevují skryté krásy podmořského světa. Fotografují fascinující svět pod vodou, objevují skrytá města na mořském dně a prohlíží si mikroskopem vzorky mořské vody.

Léčebné a relaxační pobyty

Hotelové centrum Elixir Spa 007 se saunou a fitness centrem nabízí masáže, wellness a kosmetické služby. Kvalifikovaný personál centra připravuje několikadenní speciální protistresové a relaxační kúry, zahrnující i indickou ayurvedu.

Ubytování

Vkusně zařízené klimatizované bungalovy pro dvě až tři osoby, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, telefon, satelitní televize, rádio, CD a DVD přehrávač, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu: www.grecotel.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 154 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000