crosssearch

Grand Resort Lagonissi

Řecko, Attika (zobrazit na mapě) mapa

Exkluzivní přepychový resort se rozkládá na 72 akrech svěže zelené jižní části poloostrova s několika magickými malými písečnými zálivy obklopenými průzračně modrým Egejským mořem. Vzdálenost od letiště V Athénách je přibližně 22 kilometrů, centrum Athén 40 kilometrů od resortu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Exkluzivní přepychový resort se rozkládá na 72 akrech svěže zelené jižní části poloostrova s několika magickými malými písečnými zálivy obklopenými průzračně modrým Egejským mořem. Vzdálenost od letiště V Athénách je přibližně 22 kilometrů, centrum Athén 40 kilometrů od resortu.

Letovisko Glyfada s 18jamkovým golfovým hřištěm, mnoha obchody, restauracemi a bary se nachází přibližně 22 kilometrů od resortu. Autobusová hromadná doprava od hlavní brány resortu. Hotel přirozeně kombinuje krásy přírody s výhodami moderního životního stylu. Je perfektně navržený právě pro ty, kteří hledají odpočinek.

Vybavení

Venkovní vyhřívaný bazén olympijské velikosti s pool barem, hotelová pláž s bílým pískem s lehátkami, slunečníky a barovým servisem, 2 tenisové kurty s umělým osvětlením, vodní sporty, potapěčské centrum (na vyžádání), kiosek s nabídkou denního tisku, basketbalové a volejbalové hřiště a mini fotbal.
Služby pro hotelové hosty nabízí nové kryté hlídané parkoviště v centru poloostrova, služby komorníka, zajištění letenek/cestovní služby, VIP check in/out, kosmetický salon, kadeřnictví a holičství, lázeňské centrum, fitness club, prádelnu, masáže na pokoji, Heliport a Helicopter služby, pronájem limuzíny, pronájem jachet a automobilů, soukromou dopravu na zajímavá místa, průvodce po obchodech, speciální dietní a nízkotučné menu, lékařské služby na zavolání, hlídání dětí, dětské menu, knihovna CD a DVD, možnost výběru polštářů, elektrické vozíky.

Hosté si mohou vybrat z řady restaurací se širokou nabídkou mezinárodních i tradičních pochoutek, čerstvých ryb a mořských plodů, sushi i dietních specialit a několika nočních barů. Konferenční centrum s kapacitou až pro 3000 delegátů. Hotel dále nabízí uspořádání svatby, líbanek, křtin, výroční nebo jakékoli jiné společenské události, dětské párty, soukromé párty v apartmánech nebo na pláži, fotografa i květinovou výzdobu.

Ubytování

Velice vkusně zařízené klimatizované pokoje pro 2 až 3 osoby, koupelna s WC, koupací plášť a pantofle, vysoušeč vlasů, satelitní televize s více než 30 kanály, video na vyžádání, telefon, připojení na internet, hlasová schránka, minibar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid. Kapacita a vybavení jednotlivých pokojů se liší dle typu ubytování.

COMFORT CLUB tvoří krásně a vkusně dekorované pokoje a suity umístěné v hlavní budově resortu ve středu poloostrova nabízející překrásný výhled na Egejské moře.

Comfort Club Deluxe room with Bay View: klimatizované dvoulůžkové pokoje s nádherným výhledem na moře, několikalinkový/přímý telefon, připojení na internet, hlasová schránka, satelitní TV s více než 30 kanály, minibar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, koupací plášť a pantofle, vysoušeč vlasů, mramorová koupelna s mini TV setem a soukromý balkon nebo terasa. 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid. Na vyžádání možnost zapůjčení videa. Rozloha přibližně 22m2, max. kapacita 2 osoby.

Comfort Club Deluxe Residence Suites with Bay View: klimatizovaná suita s výhledem na záliv se skládá z jedné hlavní ložnice, oddělené obývací částí s gaučem s CD přehrávačem a TV s velkoplošnou obrazovkou, která může sloužit jako další ložnice. K vybavení patří několikalinkový/přímý telefon, internetový přístup, hlasová schránka, minibar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, koupací plášť a pantofle, vysoušeč vlasů a mramorová koupelna s mini TV setem. 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid. Na vyžádání možnost zapůjčení videa. Rozloha přibližně 40m2, max. kapacita: 3 - 4 osoby.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu.

Relaxační pobyty

Mořské lázeňské centrum Thalaspa Chenot nabízí kompletní sortiment služeb pro tělo, mysl a duši. Znovu objevíte svět přírodních pravidel a osvobodíte se od všeho napětí díky unikátni metodě Chenot. Místní terapeuti jsou k dispozici, aby Vám vytvořili léčebný program na základě posouzení a hodnocení individuálních potřeb. THALASPA Chenot je uznávané pro používání produktů vytvořených z těch nejčistších složek. Dopřejte si luxusní kůry Henriho Chenota v uklidňující atmosféře od vysoce kvalifikovaných ošetřovatelů. Bio-light menu, které jistě ještě více oživí Vaši energii. Toto zdravé menu je gastronomickým objevem s originálními pokrmy, míchaná, vyvážená dieta s nezapomenutelnou chutí.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Transfer do/z hotelu taxíkem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000