crosssearch

2 - 3 lůžka vlastní stravování Poloha: 2 vilky stojí ve svahu na severním okraji městečka Batsi opodál cesty, která vede k menším plážím. K jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově Andros, pláži Delevoya, a k pláži Agia Marina je to také blízko. Na malé náměstí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 3 lůžka
vlastní stravování

Poloha: 2 vilky stojí ve svahu na severním okraji městečka Batsi opodál cesty, která vede k menším plážím. K jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově Andros, pláži Delevoya, a k pláži Agia Marina je to také blízko. Na malé náměstí městečka Batsi se dostanete asi za 7 minut.

Ubytování: v zahradě stojí 2 jednopatrové vilky. Zastíněné balkóny vilek směřují k moři a ze všech studií je krásný výhled na moře a na okolní ostrovy. Studia jsou buď ve zvýšeném přízemí (24 schodů na příjezdovou cestu) nebo v 1. patře. Studia mají 2 lůžka, v některých lze vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko vhodné pro dítě do 12 let). Jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, balkónem, TV, klimatizací a fénem. Do studií je možné vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Hodnocení: velmi příjemné ubytování s okouzlujícím výhledem na moře v blízkosti menších pláží a přitom s dobrým dosahem centra městečka.

Vzdálenost od malé pláže: cca 65 m.
Vzdálenost od centra městečka: cca 310 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000