crosssearch

Menší rodinný hotel ELENI leží pouze 200 m od písečné pláže. Klienti naší cestovní kanceláře mohou využívat bazén v hotelu Paradise za menší konzumaci u baru. Hotel se nachází přes ulici (cca 100m). Pokoje pro 2-3 osoby jsou vybaveny ledničkou, soc. zařízením, balkónem, TV,...

Konečná cena za osobu od: 11 992 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

Menší rodinný hotel ELENI leží pouze 200 m od písečné pláže. Klienti naší cestovní kanceláře mohou využívat bazén v hotelu Paradise za menší konzumaci u baru. Hotel se nachází přes ulici (cca 100m). Pokoje pro 2-3 osoby jsou vybaveny ledničkou, soc. zařízením, balkónem, TV, wi-fi připojením zdarma, trezorem a klimatizací za poplatek. V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze: snídaně kontinentální, večeře menu (výběr ze dvou hlavních chodů), salát, dezert (menší zákusek) a ovoce.

Jednolůžkový pokoj + 600 Kč/noc.

Možnost dokoupení stravování: v ceně zájezdu je zahrnuta polopenze. Plná penze 330 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

POPIS POLOPENZE

BreakfastPastryHamBacon/ sausage - always only one species, every day change itCheeseEgg (boiled, fried, scrambled) - always only one species, every day change itFruit (apple, watermelon, nectarine) - always only one species, every day change itVegetable (tomato, cucumber, pepper)ButterMarmalade/jamHoneyYoghurtCornflakesJuiceTeaCoffeeMilk

DinnerMENU

1ST DAYGreek saladSpaghetti bolonezSeason fruitDesert

2nd DAYGreen saladFish or soutzoukakia (meat balls in red sauce)Season fruitDesert

3rd DAYWhite cabbage saladSouvlaki or soufflé (Greek style lasagna)Season fruitDesert

4th DAYTomato saladBeef stew in red sauce or omeletSeason fruitDesert

5th DAYSpinach pieGyros or briam (various vegetables in the oven)Season fruitDesert

6th DAYTzatzikiBurger or green beansSeason fruitDesert

7th DAYFried peppersRoasted chicken in the oven or spaghetti NapolitenSeason fruitDesert

Vzdálenost z letiště: Preveza - Ammoudia 45 km.

Letovisko

Ammoudia je malé ospalé letovisko s dlouhou písečnou pláží, které se k životu probouzí hlavně o víkendech, kdy se sem sjíždějí Řekové z okolí strávit víkend na nábřeží, či povečeřet v místních vyhlášených tavernách.

Nachází se na pobřeží Jónského moře v blízkosti letoviska Parga, které je známé svou bohatou historií a antickými kořeny. Najdete zde bájnou řeku mrtvých Acheron, kterou Homér zmiňuje ve svém eposu Odyssea a která se právě v Ammoudii vlévá do Jónského moře. Acheron spolu s řekou Kokýtos přichází ze severu a tvoří pravý úhel, o kterém se ve starověku věřilo, že je vchodem do podsvětí. Několik kilometrů od letoviska se nachází Nekromanteion - dosud jediná nalezená věštírna mrtvých.

Ammoudia je místo charakteristické velkou písečnou pláží, jež se táhne podél celého letoviska. Místní pláž je vhodnou volbou pro všechny, kteří vyhledávají pozvolný vstup do moře. V okolí najdete ale i menší pláže, které jsou ukryté mezi skalisky. V letovisku najdete vše, co potřebujete k prožití vaší dovolené - restaurace, obchody a bankomat.

Vzdálenost z letište

Preveza - Ammoudia 45 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000