crosssearch

Dobře situovaný útulný apartmánový dům s krásným výhledem na okolní hory v oblíbeném lyžařském středisku Zillertal.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Dobře situovaný útulný apartmánový dům s krásným výhledem na okolní hory v oblíbeném lyžařském středisku Zillertal.

Poloha Hotelu

Apartmánový dům se nachází cca 500 m od centra městečka Zell am Ziller a cca 500 m od lanovky největšího lyžařského střediska v Zillertralu, Zillertal areně. Zastávka skibusu je umístěna cca 150 m od penzionu.Cca 300 m od domu se naqchází centrum volného času - tenisová hala, kuželna a plocha na bruslení.

Příplatky

Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid apartmán pro 2 osoby 35 EUR, apartmán pro 4 osoby 45 EUR, apartmán pro 4 - 6 osob 50 EUR, apartmán pro 7 - 9 osob 60 EUR, pobytová taxa 1,2 EUR/den/osoba nad 15 let.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zažízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV s českými programi. Mezonetový apartmán A2 je tvořen obývací místností s kuchyňským koutem a dvoulůžkem v patře. Apartmán A2+2 se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a ložnicí pro dvě osoby. Apartmán A4+2 se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a dvěmi ložnicemi (každá pro dvě osoby). Apartmán A7+2 se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvěmi ložnicemi (každá pro dvě osoby) a ložnicí pro tři osoby.

Vybavení Hotelu

Sauna a Wi-Fi zdarma, parkování zdarma u domu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000