crosssearch

Apartmány Pitztal

Rakousko, Tirol - Pitztal

Rakousko / Pitztal / údolí Pitztal. Ubytovací kapacity - penziony a apartmány Pitzal se nacházejí po celé délce Pitztálského údolí. Místa ubytování mohou být rozmístěna počínaje vstupní vesničkou Arzl a konče Mandarfenem na konci údolí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rakousko / Pitztal / údolí Pitztal. Ubytovací kapacity - penziony a apartmány Pitzal se nacházejí po celé délce Pitztálského údolí. Místa ubytování mohou být rozmístěna počínaje vstupní vesničkou Arzl a konče Mandarfenem na konci údolí. Poloha ubytovacích kapacit zajišťuje maximální spokojenost pro všechny hosty hledající kompromis mezi cenou, kvalitou a vzdáleností k lyžařskému středisku, popřípadě k běžeckým stopám.

Nástupní dny: středa, čtvrtek, pátek, sobota, neděle, Délky pobytů: 4 a 7 nocí, Upozornění: Pobytová taxa 2,00 EUR/osoba/noc pro osoby starší 15 let (platba na místě), závěrečný úklid závisí na pronajímateli. Obvykle 40-50 EUR (platba na místě).

Poloha:

centra: závislá na potvrzeném ubytování, do max. cca 14 km, nákupních možností: do max. cca 10 km, lyžařská oblast: do cca 18 km, SKI-BUS: do cca 500 m, běžecká stopa: do cca 500 m

Vvybavení pokoje:

Apartmány typ A

všechny apartmány jsou účelně zařízeny v tyrolském stylu, pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení, 1 ložnice/obývací pokoj, plně vybavená kuchyňka, TV se satelitním příjmem, většina má balkon nebo terasu

Zařízení hotelu:

všechny penziony mají obvykle snídárnu/společenskou místnost, úschovna lyží a lyžařských bot, vyhrazené parkoviště (zdarma)

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:

Bez stravování.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000