crosssearch

Tento moderní lázeňský komplex se nachází v podhůří Ötztalu, nedaleko střediska Sölden, ve městečku Längenfeld - centrum a nákupní možnosti 500 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

tento moderní lázeňský komplex se nachází v podhůří Ötztalu, nedaleko střediska Sölden, ve městečku Längenfeld - centrum a nákupní možnosti 500 m.

Vybavení

hotel je zaměřen na wellness aktivity. Recepce, hotelový bar, restaurace, bistro, vinotéka, knihova s internetovým koutkem zdarma, fitness studio včetně posilovny a sálů pro cvičení, sportovní vybavení, pravidelný rozpis cvičení, sauna, 2 velké vnitřní bazény s termální vodou 34-36 °C, část bazénu pro cvičení pod vodou, masážní části bazénu, venkovní 3 bazény s teplotou vody 28 °C a 34 °C a se slanou vodou, parní lázeň, finská sauna, odpočívárna, Kneipp, bazén ve formě tekoucí řeky a s tryskami, vnitřní dětské části bazénu s vodními aktivitami, župan a osuška po celou délku pobytu, solná jeskyně, ledová jeskyně, vířivky, obchody se sportovní výbavou a léčebnou kosmetikou, půjčovna sportovních potřeb, kadeřník, podzemní garáže (pro hosty zdarma), konferenční místnosti.

Služby za poplatek

minibar (pouze alkoholická část), masáže, kosmetika a speciální ozdravné kúry, lékařská pomoc/diagnostika, solárium, domácí mazlíčci na vyžádání (20 EUR/den bez krmení, platba v místě).

Pro děti

dětská postýlka, dětské bazénky s aktivitami, Noemova archa, dětská restaurace, klouzačky, dětský program, hlídání dětí.

Ubytování

v hotelu jsou k dispozici standardní pokoje a suity, liší se velikostí. Vše je zařízeno ve stylu Feng Shui, koupelna/WC, fén, telefon, TV, internetové připojení (zdarma), trezor, balkon. Rodinné pokoje jsou 2 propojené standardní pokoje. Ve suitách obývací místnost a zvlášť ložnice.

Stravování

Snídaně: bufetové
polopenze
Večeře: o 4 chodech formou bufetu, salátový bufet, tematické večeře

Lanovky

12 km, ledovec 20 km, běžecká stopa 50 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000