crosssearch

Centrum Walchsee cca 2,3 km. Vybavení: jídelna, restaurace, TV místnost, jizba, domácí bar, W-Lan, výtah. Ubytování: jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové (A2A/A2C) pokoje s vanou nebo sprchou, WC, telefonem, kabelovou TV, rádiem, fénem, trezorem, některé s balkónem. A2C s balkónem.

Konečná cena za osobu od: 4 242 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: centrum Walchsee cca 2,3 km. Vybavení: jídelna, restaurace, TV místnost, jizba, domácí bar, W-Lan, výtah.

Ubytování: jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové (A2A/A2C) pokoje s vanou nebo sprchou, WC, telefonem, kabelovou TV, rádiem, fénem, trezorem, některé s balkónem. A2C s balkónem.

Stravování: Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 4 chodech s nabídkou salátů a sýrů. 1x týdně tématický večer, zákusky formou bufetu. Vánoční a silvestrovské menu. 15-17 h zákusek, svačina formou bufetu.

Sport / aktivity: pestrý program, např. túry s průvodcem, soutěže v plavání, stolním tenisu, večery s diskotékou a živou hudbou. Silvestrovský ples s živou hudbou.

Rodina: dětská herna.

Info: Parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 7 /den.

WELLNESS: Krytý bazén (12 x 6 m), sauna, bylinková sauna, infračervená kabina, parní lázeň, posilovna. Solárium cca 4EUR . Masáže za poplatek

SKIPAS: Při příjezdu 6.3. a pobytu na 7 nocí 6-denní skipas (ne-pá) pro oblast Walchsee-Kössen v ceně.V termínu 16.1.-23.1. 50% sleva na 6-denní skipas pro oblast Walchsee (nelze kombinovat s dalšími slevami).

ZIMNÍ info: Vlek/lanovka/sjezdovka: cca 200 m

Běžecká stopa: u domu

Půjčovna lyží/lyžařská škola: v lyžařské oblasti

Skibus: do Kössenu cca 500 m

Zimní turist. stezky: od hotelu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 243 termínů

Celkem 243 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000