crosssearch

Poloha v na nádherném, klidném místě. Centrum cca 400 m. Vybavení: jeden z našich nejoblíbenějších prázdninových hotelů s velkou nabídkou volnočasových aktivit a wellness. Komfortní hotel se 144 pokoji, stylovou hotelovou halou s posezením, internetový koutek za poplatek....

Konečná cena za osobu od: 4 680 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: na nádherném, klidném místě. Centrum cca 400 m.

Vybavení: jeden z našich nejoblíbenějších prázdninových hotelů s velkou nabídkou volnočasových aktivit a wellness. Komfortní hotel se 144 pokoji, stylovou hotelovou halou s posezením, internetový koutek za poplatek. Útulný koktejlový bar, elegantní restaurace se zimní zahradou, jídelní prostory, kavárna, společenské místnosti, jeviště, hotelové kasino Royal, výtah. Opalovací terasa s barem Salettl". Za solární vytápění a dokonalou likvidaci odpadů byla hotelu udělena pečeť ochrany životního prostředí země Tyrolsko.

Ubytování: jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové (A2A/A2B) pokoje jsou prostorné a světlé, mají vanu nebo sprchu, WC, fén, župan, telefon, sat. TV, minibar, pokojový trezor, rádio a některé balkón. Nekuřácké pokoje v hotelu na vyžádání. Pokoje A2B jsou o něco větší.

Stravování: Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 4 chodech (v den příjezdu menu o 4 chodech bez možnosti výběru) se salátovým bufetem, na přání vegetariánské menu. 1x týdně selský bufet. 3x týdně odpolední svačina. Vánoční a silvestrovské menu.

Služby v ceně: VIP-Club karta: od 9 do 11 h odvoz hotelovým autobusem k vlekům Pengelstein, popř. Fleckalm, 1 den v lyžařské škole pro děti do 6 let s využitím cvičného vleku u lyžařské školy, skipas servis v hotelu, 10% sleva na zapůjčení lyží a obuvi a na nabídky lyžařské školy (při hotovostní platbě na hotelové recepci), drink na uvítanou, 1x týdně ukázková masáž, 2x týdně happy hour a odpolední zákusek, 1x týdně procházka s pochodněmi a taneční večer s živou hudbou v hlavní sezóně.

Sport/aktivity: pestrý sportovní a zábavní program s týdenní obměnou. Velký silvestrovský ples s živou hudbou (společenský oděv). Pronájem saní. Rodina: dětská herna.

Info: Parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 10 /den. (domácí zvířata pouze v pokojích v přízemí a ne v A2B). Lázeňská taxa: cca 1 na den/os. od 14 let.

WELLNESS: Velký krytý bazén (8 x 20 m), sauna a eukalyptová parní lázeň, popř. parní jeskyně, posilovna. Solárium cca 6 . Masáže, petrolejové koupele, zkrášlovací koupele, manikúra, pedikúra a kosmetika za poplatek.

ZIMNÍ info: Vlek/lanovka: cca 500 m
Sjezdovka: možnost sjezdu až k hotelu Běžecká stopa: cca 800 m
Půjčovna lyží: v místě
Lyžařská škola: v místě
Skibus: cca 400 m
Zimní turist. stezky: od hotelu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 441 termínů

Celkem 441 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000