crosssearch

Hotel přímo u sjezdovky v oblíbené lyžařské oblasti Wilder Kaiser.

Konečná cena za osobu od: 9 568 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Hotel přímo u sjezdovky v oblíbené lyžařské oblasti Wilder Kaiser.

Poloha

centrum cca 200 m. Lyžařské středisko v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení

Elegantní, sportovní a rodinný hotel se 157 pokoji. Uvítací hala s krbem a barem. Jídelna, nekuřácká jídelna, 3 výtahy, restaurace Elmauer Alm s terasou a kavárnou. Wifi připojení zdarma v hlavní i vedlejší budově. Lyžárna.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (B2B) ve vedlejší budově, cca 150 m, s vanou nebo sprchou, WC, telefonem, kabelovou TV, fénem, županem a balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1B): cca 20 m2, vybavení jako B2B, navíc trezor. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A2C/A2E): A2B: cca 23 m2, vybavení jako B2B, A2C: cca 25 m2, A2E: cca 28 m2, s koupelnou, trezorem, odděleným WC a sedací kout.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu, k večeři výběr z menu o 4 chodech, předkrmy, salátový bufet a bufet s dezerty. 1 x týdně tematický bufet. Vánoční a silvestrovské menu s půlnočním občerstvením.

Internet

v hlavní budově a vile.

Wellness

krytý bazén a vířivka. Prostorné sauny (od 16 let) ve kterých najdete finskou saunu, bio saunu, parní lázeň, aroma jeskyně, solná jeskyně, světelná terapie, tepidárium, aroma parní lázeň, ovovcné štávy v sauně a lékařské sprchy. Relaxační místnost, tělocvična, ranní a vodní gymnastika a nordic walking. Za poplatek: masáže, kosmetika, orientální ošetření celého těla a Kaiser Spa.

Děti

dětská herna. Dětská postýlka na vyžádání v CK (pouze při min. počtu 2 osob). Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen. Dítě do 2 let musí být rezervováno s věkem 2 let.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 291 termínů

Celkem 291 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000