crosssearch

Poloha v klidném prostředí. Centrum Niederau cca 500 m. Vybavení: 11 srubů. Restaurace. Kadeřnictví. Internetová kavárna za poplatek. Finská sauna, jacuzzi cca 10 /h. Ubytování: sat. TV, rádio, selská kamna, sedací, resp. jídelní koutek, trezor, kuchyňský kout, 2-plotýnkový...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: v klidném prostředí. Centrum Niederau cca 500 m.

Vybavení: 11 srubů. Restaurace. Kadeřnictví. Internetová kavárna za poplatek. Finská sauna, jacuzzi cca 10 /h.

Ubytování: sat. TV, rádio, selská kamna, sedací, resp. jídelní koutek, trezor, kuchyňský kout, 2-plotýnkový el. sporák, mikrovlnka, chladnička, kávovar, varná konvice, vinotéka. Sprcha, WC. Veranda.

Dvoupokojový srub (F2F) pro 2 osoby (cca 35 m2) obývací pokoj, dvoulůžkový pokoj. Dvoupokojový srub (F3G) pro 3 osoby (cca 40 m2) obývací ložnice s místem na spaní, dvoulůžkový pokoj.

Dvoupokojový srub (F4H) pro 4 osoby (cca 45 m2) obývací ložnice s patrovými postelemi (190 x 90 cm, i pro dospělé), dvoulůžkový pokoj.

Dvoupokojový srub (F5J) pro 5 osob (cca 60 m2) obývací ložnice s místem na spaní, dvojlůžko na galerii, dvoulůžkový pokoj.

Dvoupokojový srub (F6K) pro 6 osob (cca 65 m2) obývací ložnice s místem na spaní se 2 dvojlůžky na galerii, dvoulůžkový pokoj.

Info: Parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 6,-/den. Lázeňská taxa: cca 1,- na den/os. od 15 let. Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid, ložní prádlo s výměnou 1x za 14 dní. Vzít s sebou: ručníky, osušky, utěrky.

ZIMNÍ info: Vlek/lanovka: cca 500 m

Sjezdovka: cca 500 m

Běžecká stopa: cca 400 m

Půjčovna lyží: v lyžařské oblasti

Lyžařská škola: v lyžařské oblasti

Skibus: cca 300 m

Zimní turist. stezky: od hotelu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000