crosssearch

Uprostřed lázeňské oblasti v Bad Hofgasteinu. Rozsáhlá wellness zóna 1200 m2.

Konečná cena za osobu od: 4 576 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Uprostřed lázeňské oblasti v Bad Hofgasteinu. Rozsáhlá wellness zóna 1200 m2.

Poloha

centrální. Lázně Alpentherme pouze cca 150 m. Restaurace, bary a četné nákupní možnosti v bezprostředním okolí.

Vybavení

komfortní hotel (70 pokojů). Recepce, lobby, restaurace, hotelový bar, kavárna s terasou na opalování, 2 výtahy, lyžárna se sušárnou obuvi. Bar Fassl přístupný i pro veřejnost přímo u hotelu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Classic (A2A): cca 20 m2. Pokoje jsou vybaveny kabel. TV, rádiem, budíkem, trezorem, některé s posezením, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 13 m2. "Grand lit". Vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje Comfort (A2B): cca 25 m2. S dvoulůžkovou postelí a přistýlkou nebo s rozkládací pohovkou. Vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje Deluxe (A2C): cca 30-35 m2. S dvoulůžkovou postelí a přistýlkou nebo rozkládací pohovkou. Stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bez balkonu. "Gran Lit" 1,40m.

Stravování

polopenze. Bohatá snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. Odpoledne svačina pro lyžaře (teplé nebo studené pokrmy). Vánoční a silvestrovská večeře zdarma.

Wellness

velmi pěkná wellness zóna (cca 1 200 m2) Alpine Spa s vlastním termálním bazénem, vířivkou, infračervenou kabinou, saunou, parní lázní a odpočinkovou místností. Za poplatek: rozlehlé beauty oddělení s různými kosmetickými procedurami a masážemi. Lázně Alpentherme Gastein (cca 150 m) se saunovou vesničkou (finská sauna, biosauna, parní lázeň, infrakabina, odpočívárny), saunou pouze pro ženy, oddělení pro rodiny (část pro malé děti), venkovní a vnitřní bazén, plavecký bazén

Děti

dětská postýlka do 2 let zdarma. Rezervace v CK.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 219 termínů

Celkem 219 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000