crosssearch

Anonymní apartmány a pensiony Matrei

Rakousko, Osttirol - Matrei

Slušné možnosti pro vyznavače snowboardingu v podobě vysoko položeného funparku, bohatá škála apres ski zábavy a relaxace – osvětlená sáňkařská dráha, výpravy na sněžnicích či s pochodněmi, upravené trasy pro zimní pěší turistiku, paragliding, tenisová hala, vyjížďky na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Slušné možnosti pro vyznavače snowboardingu v podobě vysoko položeného funparku, bohatá škála apres ski zábavy a relaxace – osvětlená sáňkařská dráha, výpravy na sněžnicích či s pochodněmi, upravené trasy pro zimní pěší turistiku, paragliding, tenisová hala, vyjížďky na saních s koňským spřežením či jen procházky malebným městečkem s útulnými restauracemi a bary. Poněkud opomíjený a mezi českými lyžaři málo známý region, menší možnosti freeridu.

Ubytování

anonymní apartmány pro 2 až 8 osob.

Typ A: pro 2-3 osoby - 1 ložnice, obývací kuchyňka nebo obytná místnost + kuchyňka s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, sprcha/WC, SAT/TV.

Typ B: pro 4-6 osob - 1x ložnice a rozkládací dvojlůžko nebo 2x ložnice, obývací kuchyňka nebo obytná místnost + kuchyňka s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, sprcha/WC, SAT/TV.

Typ C: pro 7-8 osob - 3x ložnice, obývací kuchyňka nebo obytná místnost + kuchyňka s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, sprcha/WC, SAT/TV. Penziony - soukromé penziony, pokoje se sprchou a WC, snídaně.

Poloha

Matrei a okolí

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000