crosssearch

Ideální poloha pro lyžování a relax. Menší wellness zóna v hotelu.

Konečná cena za osobu od: 4 259 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Ideální poloha pro lyžování a relax. Menší wellness zóna v hotelu.

Poloha

na kraji města, lázně cca 300 m.

Vybavení

hotel disponuje 45 pokoji. Utulné jizby, restaurace, bar, horská bouda Trattlers Einkehr (steaky a foundue) s terasou, Apres Ski bar a 4 dráhy na curling (dle počasí). Lyžárna se sušárnou obuvi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje klasik (A2A): cca 24m2, vybaveny telefonem, sat. TV, trezorem, minibarem, fénem, župany k zapůjčení, sprchou nebo vanou, WC, některé pokoje s balkonem. Dvoulůžkové pokoje komfort (A2B): cca 26 m2, stejné vybavení jako A2A, navíc s balkonem a výhledem do zahrady. Rodinné pokoje (A2C): cca 34 m2, stejné vybavení jako A2A, s balkonem a výhledem do zahrady. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, bez balkonu.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, odpoledne svačina v hotelu (13.00-16.00 h.) nebo v horské boudě (14.00-17.00 h.). K večeři výběr z menu o 5 chodech (předkrmy, saláty a dezerty formou bufetu). 1x týdně slavnostní večeře.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Sport/aktivity

různý program například typický rakouský večer, živá muzika apod. dle hotelového programu. Za poplatek: hotelová jízdárna s možností lekcí jízdy na koni (dle počasí, na vyžádání), projížďky kočárem taženým koňmi.

Wellness

krytý bazén, finská sauna, bio sauna, parní lázeň, infrakabina, vířivka, Kneippovy bazénky, relaxační sprchy. Za poplatek: solárium a masáže, kosmetické procedury.

Děti

hlídání dětí, farma s poníky.

Bonus pro lyžaře

sleva na skipasy pro děti při zakoupení jednoho z rodičů v termínu 7.1.-4.3.: děti do 12 let platí za 6 denní skipas 6 (skipas pro oblast Bad Kleinkirchheim/St. Oswald).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1315 termínů

Celkem 1315 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000