crosssearch

Tradiční gasthof s osobním přístupem je vhodný pro dvojice, samostatně cestující i rodiny s dětmi. Výhodou jsou nápoje při večeři a další služby zahrnuté v ceně nad rámec polopenze.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

rodinný hotel s tyrolskou pohostinností se nachází v centru obce Kirchbichl, na úpatí pohoří Kaiserge­birge. Výchozí bod pro pěší túry. V obci je lékárna, lékař, volejbalové hřiště, cyklostezky, tenisová hala i kurty, dětské hřiště, fotbalové hřiště, koupaliště. Obchody, restaurace a bary 4 km ve městě Wörgl. Obec Kirchbichl leží pouze 10 km od německo-rakouské hranice, v klidném místě, přesto s bohatými možnostmi vyžití, je dobrým výchozím bodem pro výlety a nabízí i zázemí pro sportovní vyžití.

Vybavení

malá recepce, jídelna, restaurace, bar, sluneční terasa, parkoviště, pořádají se hudební večery. Zdarma využití tenisového kurtu, 2x týdně pěší túra s doprovodem (na vyžádání, cca červen-září), 1x týdně tyrolský večer (cca červen - půlka září), 1x vypůjčení elektrokola zdarma na půl dne.

Služby za poplatek

ochutnávka vína (min. 6 osob), domácí mazlíčci (5 EUR/den, bez krmení, na vyžádání), trezor v recepci (asi 7 EUR/pobyt).

Pro děti

dětská postýlka na vyžádání zdarma, 15.00-16.00 zmrzlina pro děti, 08.00-19.30 šťáva pro děti.

Ubytování

celkem 24 2lůžkových pokojů (některé s 1 přistýlkou) mají TV, rádio, koupelnu/WC. Některé 2lůžkové pokoje mají balkon.

Stravování

Snídaně: bufetové
rozšířená polopenze
Obědy: 15.00-16.00 hod. káva/zákusek pro dospělé
Večeře: servírované (3 chody, výběr hlavního jídla) nebo tematický bufet, příležitostně salátový bufet, 1x týdně grilování (dle počasí), 18.30-19.30 nápoje během večeře (točené pivo, víno, nealko)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000