crosssearch

Jeden z nejznámějších hotelů v Söldenu s apres ski barem.

Konečná cena za osobu od: 6 522 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

v živém centru Söldenu.

Vybavení

nejznámější hotel v Söldenu s více jak 90 pokoji nabízí velkou vstupní halu s recepcí a sedačkami, velký útulný a hodně navštěvovaný hotelový bar, nekuřáckou jídelnu s otevřenou kuchyní, terasu na opalování, kavárnu s terasou, 3 výtahy. Lyžárna s uzamykatelnými boxy na lyže a boty.

Ubytování

jednolůžkové pokoje (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): nekuřácké. Pěkně zařízené. Vana nebo sprcha, některé se samostatným WC, telefon, kabelová TV, rádio, trezor a některé s balkónem (10 €/den). Rodinné pokoje (A4A): dvoulůžkový pokoj se 2 přistýlkami.

Stravování

polopenze: bohatá snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy. Večerní bufet se skládá z minimálně 2 předkrmů, 2 polévek a z 5 hlavních chodů. Možná je i vegetariánská kuchyně. Denně saláty formou bufetu a různé dezerty. Vánoční a silvestrovská slavnostní večeře. 31.12. živá hudba a půlnoční snacky.

Sport/aktivity

fitness, 10% sleva do Aqua Domu v Söldenu

Zábava

k hotelu patří oblíbený apres ski bar Grizzly (15-1 h). Silvestrovská párty s živou hudbou a půlnočním občerstvením.

Wellness

velké relax/wellness prostory s novým velkým krytým bazénem, saunou, infračervenou kabinou, studnou s pitnou vodou, sprchami, bio saunou, aroma parní lázní, slanou parní lázní, ledovou jeskyní, finskou saunou a posilovnou. Za poplatek: masáže.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 80 termínů

Celkem 80 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000