crosssearch

Poloha přímo v centru obce. Kluziště cca 350 m. Wellness centrum Aqua Dome cca 300 m. Vybavení hotel s 34 pokoji disponuje výtahem, přijímací halou s kachlovými kamny, původními jizbami, útulným domácím barem, snídaňovou/jídelní místností, restaurací. Ubytování...

Konečná cena za osobu od: 7 545 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

přímo v centru obce. Kluziště cca 350 m. Wellness centrum Aqua Dome cca 300 m.

Vybavení

hotel s 34 pokoji disponuje výtahem, přijímací halou s kachlovými kamny, původními jizbami, útulným domácím barem, snídaňovou/jídelní místností, restaurací.

Ubytování

všechny pokoje jsou nekuřácké se sat. TV, telefonem, sprchou, WC a balkónem. Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2T). Rodinné pokoje (A4A): 1 místnost se 2 přistýlkami.

Stravování

polopenze: snídaně formou bohatého bufetu, večer výběr z menu á-la-carte, bufet s moučníky. Vánoční a silvestrovská slavnostní večeře. Odpoledne bufet s polévkami nebo moučníky.

Děti

dětská postýlka pouze na vyžádání v CK.

Wellness

wellness centrum Kaiserbadl o rozloze 300 m2 disponuje Ötztalskou saunou, solnou lázní, bylinkovým pavilónem, infračervenou kabinou, Kneippovým bazénkem a odpočinkovou místností s čajovým barem. Za poplatek: solárium (cca 5 €). Různé masáže jako např. reflexní masáž nohou, tibetská zvuková a klasická masáž.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 129 termínů

Celkem 129 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000