crosssearch

Velkoryse koncipovaný hotel a dlouholetý partner CK Neckermann.

Konečná cena za osobu od: 5 076 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

zde začíná lyžování přímo přede dveřmi hotelu. Uprostřed lyžařské oblasti a přímo na sjezdovce. U hotelu se nachází lyžařská škola. Skipas servis na recepci.

Vybavení

hotel s 80 pokoji svým hostům nabízí útulnou místnost s krbem, hotelovou halu s barem, borovicovou jizbu a bar Tenne. Velká jídelna. Terasa na opalování (se servisem) a zimní zahrada.

Ubytování

jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A) jsou velmi dobře zařízeny a mají sedací kout, sprchu, WC, balkón, pokojový trezor, župany k zapůjčení, telefon, rádio a kabelovou TV. Pokoje A1A nemají sedací kout. Dvoulůžkové pokoje (A2C) typ Panorama, renovován, se sedacím koutem.

Stravování

polopenze: bohatá snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, večer výběr z menu o 4 chodech. Denně saláty formou bufetu. Vánoční a silvestrovské menu. Silvestrovský povinný příplatek 30 €/dosp. osoba, děti 0-5 let zdarma, děti 6-11 let 9 €.Živá hudba.

Děti

lyžařská školka pro malé děti v sousedství. Dětská herna v hotelu. Dětská postýlka pouze na vyžádání v CK, 13 €/den, platba na místě.

Wellness

Wellness a relaxační zóna na dvou podlažích o rozloze cca 980 m2. Panoramatický krytý bazén s protiproudem (12 x 8 m), 2 sauny, aromatická parní lázeň, relaxační sprcha a sprchy ve skále, Kneippův bazének, relaxační místnost s vodními lůžky a wellness lehátky, fitnes a vířivka. Solárium za poplatek (cca 9 €).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 672 termínů

Celkem 672 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000