crosssearch

V místní části Holdernach.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

centrum Kapplu cca 3,4 km. Do centra Ischglu cca 8 km.

Vybavení

apartmány se nacházejí v hlavní nebo vedlejší budově. Na přání donáška pečiva (za poplatek). Wi-fi za poplatek. Lyžárna se sušárnou bot.

Ubytování

všechny apartmány jsou vybaveny kuchyní nebo kuchyňským koutem (4-plotýnkový elektrický sporák, digestoř, trouba, chladnička, kávovar a rychlovarná konvice), sušákem na lyžařské boty a sat. TV.

Dvoupokojové apartmány (F3F): pro 3 osoby (cca 40 m2) ve vedlejší budově. Obývací ložnice s 1 lůžkem, sedací/jídelní kout, dvoulůžkový pokoj, sprcha, WC a balkón.

Dvoupokojové apartmány (F4G:) pro 4 osoby (cca 40 m2) v hlavní budově. Předsíň, sedací/jídelní kout. 2 dvoulůžkové pokoje. Sprcha, WC.

Třípokojové apartmány (F6H:) pro 6 osob (cca 45 m2) v hlavní budově. Obývací kuchyně, sedací/jídelní kout a pohovka pro 2 osoby. 2 dvoulůžkové pokoje. Sprcha, samostatné WC.

Pětipokojové apartmány (F8J): pro 8 osob (cca 85 m2) ve vedlejší budově, obývací kuchyně s myčkou nádobí, sedací a jídelní kout. 4 dvoulůžkové pokoje, vana, sprcha, sam. WC, balkón.

Děti

dětská postýlka do 3 let za poplatek (3,65 €/den), rezervace v CK, platba na místě. Maximální počet osob smí být dětskou postýlkou překročen.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000