crosssearch

Dva objekty patřící k sobě - Embacher Sporthotel a penzion Klingler. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

lyžařské oblasti Rauris, resp. Gasteinertal/Dorfgastein jsou vzdáleny cca 8 km. Centrum Embachu s možnostmi k nakupování vzdáleno cca 200 m. Vlek Hörndl o délce 1100 m pouze cca 200 m.

Vybavení

Sporthotel (kód 90672): snídaňová místnost/jídelna, restaurace pro hotelové hosty, TV koutek a výtah. Internetové připojení na recepci a wi-fi v celém hotelu (v ceně). Krytý bazén (14 x 6 m) s protiproudem. Sauna a solárium za poplatek. Penzion Klingler (kód 90674): vzdálený cca 350 m od hotelu, snídaňová/společenská místnost. internetový terminál u recepce a wi-fi v celém penzionu v ceně.

Ubytování

všechny jednolůžkové (kód 90672 A1A) a dvoulůžkové pokoje (kód 90672 A2A/A2B) v Sporthotelu jsou nekuřácké, světlé a příjemně zařízené, se sprchou, WC a kabel. TV. A2B: s balkónem. Dvoulůžkové pokoje (kód 90674 A2A) v penzionu jsou nekuřácké se sprchou, WC, fénem, kabel. TV, rádiem a balkónem.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 3 chodech a bufet se saláty, denně svačina apres ski. 1x týdně selský bufet, italský bufet a večer s fondue. Vánoční a silvestrovské menu. Večeře je servírována v Embacher Sporthotelu i pro hosty penzionu.

Sport/aktivity

místnost se stolním tenisem. Biliár za poplatek.

Zábava

pestrý program jako túry s průvodcem, curling, ochutnávka pálenek atd.

Děti

dětská postýlka pouze na vyžádání u CK. Maximální púočet osob se nesmí překročit, platí i pro kojence v postýlce.

Služby v ceně

silvestrovská party se silvestrovským programem. Denně je k dispozici sauna (15-19 h)

Pro rodiny

program pro děti jako jízda na ponícících, výlet s pochodněmi atd. Mini statek s koňmi, krávami, kozami, oslem, prasátky, lamou a kočkami.

Bonus pro lyžaře

10% sleva v lyžařské škole Embach a půjčovně lyží Sommerer (údolní stanice vleku Hörndl). Voucher v hotelu cca od 21.12.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000