crosssearch

Tajný tip na dovolenou s výbornou kuchyní.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

slunná a klidná. Centrum obce cca 200 m.

Vybavení

45 pokojů, recepce, zimní zahrada, jizba, jídelna, hotelový bar, terasa a výtah. Wi-fi za poplatek, 2 internetové terminály zdarma. Lyžárna s místností pro lyžařskou obuv.

Ubytování

velmi komfortní a moderní pokoje se sprchou, WC, fénem, telefon, pokojovým trezorem, kab. TV s plochou obrazovkou a balkónem. Některé pokoje jsou vhodné pro alergiky.

Dvoulůžkové pokoje (A2A) typ Rettenstein, cca 25 m2. Studio (A2B/A2C) s integrovanou obývací částí a samostatným WC. A2B: typ Venediger, cca 30 m2. A2C: typ Grossglockner, cca 40 m2. Joker pokoje (A2S) zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu. Večeře výběr z menu se saláty formou bufetu, tématické bufety. Odpoledne 15-17 h káva a zákusek.

Sport/aktivity

za poplatek: túry na lyžích s průvodcem, sáňkování, jízda kočárem.

Děti

dětská herna cca 30 m2. Dětská postýlka pouze na vyžádání v CK.

Wellness

wellness zóna (cca 200 m2) se saunou, parní lázní, infračervenou kabinou, odpočinkovou místností, lehátky, odpočinkovou jizbou s panoramatickým výhledem do přírody. Za poplatek: masáže, solárium, výřivka.

Dětská cena

A2B: 2 dosp. + 1 dítě popř. A2C: 2 dosp. + 1-2 děti (2-5 let) 100%, na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000