crosssearch

Jedinečný výhled na známé vodopády Krimml.

Konečná cena za osobu od: 3 432 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jedinečný výhled na známé vodopády Krimml.

Poloha

centrum cca 150 m.

Vybavení

restaurace, hotelová hala s plochou TV, internetový koutek, wi-fi připojení v hale, výtah. Terasa na opalování a dětská herna.

Ubytování

v hlavní budově: nově renovované pokoje, komfortní s vanou nebo sprchou, WC, kabel. TV s plochou obrazovkou, telefonem, pokojovým trezorem, chladničkou, balkónem.

Jednolůžkové pokoje (A1A).

Dvoulůžkové pokoje (A2A) pro 2-3 osoby, 3. osoba na přistýlce.

Rodinné pokoje (A4B) o 2 místnostech, pro 2-4 osoby, 2 oddělené ložnice se společnou koupelnou. Ve vedlejší budově (cca 100 m): dvoulůžkové pokoje (B2A/B2B): vana nebo sprcha, WC, kabel. TV s plochou obrazovkou, telefon, pokojový trezor, wi-fi připojení (zdarma), balkón. B2A pro 2-4 osoby. B2B pro 2 osoby.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, večer výběr z menu o 4 chodech, bufet s předkrmy a saláty. 1x týdně večeře při svíčkách, italský a selský bufet. Výběr zákusků: káva, denní dezert nebo pálenkové speciality. Vánoční a silvestrovské menu.

Zábava

výlet s pochodněmi s instruktorem a mnoho dalšího.

Děti

dětská postýlka pouze na vyžádání v CK.

Wellness

wellness zóna (vstup od 16 let) s vířivkou, solnou parní lázní, saunou, zážitkovými sprchami, odpočinkovou místností s vyhřívanými lavicemi, infračervenou kabinou se světelnou terapií, fitness. Za poplatek: solárium, masáže.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 392 termínů

Celkem 392 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000