crosssearch

Nová, luxusní prázdninová vesnička v nadmořské výšce 1600 m. Zbytování je umístěno uprostřed idylické oblasti Koralpe, možnost sáňkování a lyžování mezi jednotlivými domy. Vesnička nabízí zábavu, odpočinek, sport a čistou přírodu. Nádraží Wolfsberg cca 12 km. Možnost nákupů na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

uprostřed idylické oblasti Koralpe, možnost sáňkování a lyžování mezi jednotlivými domy. Vesnička nabízí zábavu, odpočinek, sport a čistou přírodu. Nádraží Wolfsberg cca 12 km. Možnost nákupů na recepci.

Vybavení hotelu

prázdninová vesnička s 25 dřevěnými sruby. Recepce před vesničkou a 2 restaurace se slunečnou terasou (cca 150 m).

Ubytování

Samostatný dům typu Koralpe(F8F) pro 4-8 osob (cca 94 m2). Velmi dobře zařízený, v přízemí: komora, obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, opticky oddělená kuchyň (4-plotýnkový el. sporák, trouba, chladnička, kávovar, mikrovlnka). Sat. TV, rádio s CD, sprcha, WC, fén, kachlová kamna (dřevo za poplatek) a terasa. V patře: 2 dvoulůžkové pokoje, 1 pokoj se dvěma jednolůžky, vana, WC a balkón. 1 sauna v domě.

Dětská postýlka

do 3 let, v ceně. Rezervace v CK. Možnost přistýlek pro 2 osoby (10 na osobu/den, platba na místě). Max. počet osob se smí s postýlkou překročit.

Wellness

sauna v domě.

Zábava

vlastní malý animační program, např. procházky s pochodněmi, výlety na sněžnicích, noční sáňkování, lyžařské túry a další.

Info

Parkování:parkoviště v ceně. Domácí zvíře:cca 10 /den. Lázeňská taxa:cca 1,70 na os. od 16 let/den, platba na místě.

Cena ubytování zahrnuje:elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid, veškeré prádlo s výměnou 1x za 14 dní. Na místě se platí:kauce 200 .

Příjezd/minimální délka pobytu:sobota/7 nocí. 4.12.-17.12. denně/3 noci. 12.3.-28.3. denně/7 noci. U letecké dopravy: odvoz z letiště Graz (cca 80 km) a Klagenfurt (cca 60 km) za poplatek (nutné rezervovat předem).

Začátek/konec nájmu:16/10 h.

UŠETŘETE: Výhodný termín: 7=6 při pobytu 4.12.-18.12. a 26.2.-28.3.

ZIMNÍ info

Vlek/lanovka/sjezdovka: hned u hotelu

Půjčovna lyží:přímo u komplexu

Lyžařská škola:přímo u komplexu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000