crosssearch

Zlatý Střed

Poznávací zájezdy, Vietnam

1. den Odlet z Prahy/Vídně do Danangu. 2. den - Danang Přílet do Danangu, transfer do hotelu, odpočinek. Nocleh v hotelu Briliant http://www.brillianthotel.vn/. 3. den - Danang, Hoi An - půldenní výlet Po snídani návštěva Čamského muzea, po té přejezd do Hoi An,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
Odlet z Prahy/Vídně do Danangu.

2. den – Danang
Přílet do Danangu, transfer do hotelu, odpočinek. Nocleh v hotelu Briliant.

3. den – Danang, Hoi An – půldenní výlet
Po snídani návštěva Čamského muzea, po té přejezd do Hoi An, prohlídka města nocleh.

4. den – Hoi An
Po snídani se vydáte k “My Son” – velkému chrámovému hinduistickému komplexu, který byl náboženským centrem Čampské říše, vyjížďka na lodi po řece Thu Bon. Nocleh v Hoi An v hotelu Phuoc An River.

5. den – Hue
Po snídani se vydáte do Hue – první zastávkou bude An Hien Garden House – se svou typickou zahradní architekturou a principy Feng Shui, po té prohlídka Starého císařského města a den zakončíte návštěvou největšího trhu ve městě Dong Ba. Nocleh v Hue – Alba Queen Hotel Hue.

6. den – Hue
Po snídani se vydáte na prohlídku historického města, první zastávkou je Pagoda Thien Mu a hrobka panovníka Ming Mang, kterou si prohlédnete během plavby na loďce. Návštěva hrobky císaře Khai Dinh. Nocleh v Hue.

7. den – Hue, Hoi An
Po snídani transfer do Hoi An, volné odpoledne na pláži. Nocleh v hotelu Le Belhamy Hoi An Resort and Spa.

8. den – Hoi An
Vlastní program, možnost odpočinku na pláži. Nocleh v hotelu Le Belhmay Hoi An Resort and Spa.

9. den – Hoi An
Snídaně, v dopoledních hodinách musíte opustit pokoj a vyčkat na transfer na letiště. Odlet do Prahy/Vídně.

Hoi An – město dvou tváří. Na jedné straně okouzlující staré přístavní město s úzkými uličkami a tradičními domy. Na straně druhé bílá písečná pláž s nově vzniklými hotelovými resorty. Město bylo v 17. a 18. st. hlavním asijským obchodním přístavem, díky čemuž sem přijížděli obchodníci z celé Asie, ale i Evropy. Z tohoto důvodu se městská architektura mísí mnoha styly. Přes všechny vlivy počasí a války se historické centrum stále uchovává v autentické podobě, čemuž dopomáhá i zápis do seznamu UNESCO. Ve městě najdete spoustu malých řemeslných obchůdků včetně několika zakázkových krejčovství patřících k těm nejlepším v Asii. Z památek si nezapomeňte prohlédnout krytý Japonský most (Cau Nhat Ban) ze 16. st. či Čínskou sněmovní halu.

Danang – město ve středním Vietnamu s cca 750 000 obyvateli. Jedná se o čtvrté největší město země, které se vyznačuje bílou písečnou pláží v pozadí s horami. V současné době je největším lákadlem Čamské muzeum, kde je soustředěna především velká expozice soch z dávné minulosti. Město je známé rovněž svou důležitou rolí během vietnamské války, kdy se stalo hlavní americkou základnou. Danang zažívá investorský boom a rád by svým návštěvníkům v blízké budoucnosti nabídl ještě více.

Hue - bývalé císařské město s bohatou historií, jehož centrem protéká řeka Vůní. Ve městě kromě jiného naleznete hradby, paláce, pagody a hrobky posledních vietnamských císařů odhalující pohledy do života císařské rodiny a jejích poddaných.  Nesmíte minout Citadelu – velký chrámový komplex obehnán hradbami, které uvnitř skrývají císařské město, jež vypovídá o okázalosti života dynastické vlády. Město je od r. 1993 na seznamu UNESCO.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000