crosssearch

Vietnamem od severu k jihu

Poznávací zájezdy, Vietnam

... polodenní výlet do My Son (Krásné hory) které jsou zrcadlem starobylé čamské kultury, též zapsané pod UNESCO. Spatříte zde pozůstatky hinduistických chrámů a jiné dochované památky čamské kultury. Oběd. Odpoledne prohlídka Hoi Anu spojená s návštěvou koloniálních...

Konečná cena za osobu od: 66 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. DEN PRAHA - HANOJ

Odlet z Prahy do Hanoje s přestupem.

2. DEN HANOJ

Přílet, uvítání a transfer do hotelu. Oběd. Vyhlídková projížďka na rikšách po starém městě kolem jezera Navráceného meče se želví svatyní. Večer návštěva tradičního hanojského divadelního představení vodních loutek. Nocleh v Hanoji.

3. DEN HANOJ

Snídaně. Celodenní okruh po hlavním městě Vietnamu s návštěvou Ho Chi Minhova mauzolea (zvenčí), jeho bývalé rezidence a konfuciánského Chrámu literatury (první univerzity ve Vietnamu založené 1075). Oběd v hanojském stylu. Odpoledne prohlídka Pagody jediného sloupu, Etnologického muzea, chrámu Ngoc Son a dalších hanojských pozoruhodností. Nocleh.

4. DEN HANOJ - HA LONG - CAT BA

Snídaně. Odjezd do Ha Longu. V Ha Longu vyhlídková plavba mezi tisíci ostrůvky ve slavné Dračí zátoce s kouzelnými krasovými scenériemi a jeskyněmi. Toto místo je právem na seznamu světového dědictví UNESCA. Oběd z darů moře na lodi. Doplutí na ostrov Cat Ba. Nocleh na romantickém ostrově uprostřed Dračí zátoky.

5. DEN HAI PHONG - HANOJ - HUE

Snídaně. Odplutí do Hai Phongu. Oběd. Odpoledne odjezd na letiště v Hanoji. Cestou možnost si prohlédnout typické vietnamské vesničky, návštěva pagody But Thap. Odpoledne odlet z Hanoje do Hue, císařského města za dynastie Nguyen. Transfer do hotelu. Nocleh v Hue.

6. DEN HUE

Snídaně. Celodenní prohlídka Hue. Plavba po Voňavé řece k pagodě Thien Mu (pagoda Nebeské paní). Prohlídka hrobky Minh Mang. Typický oběd proslulé hueské kuchyně. Odpoledne návštěva Císařského paláce se Zapovězeným purpurovým městem a královské hrobky dynastie Nguyen. Nocleh v Hue.

7. DEN HUE - DANANG - HOI AN

Snídaně. Odjezd do Danangu, návštěva muzea čamů, věnovaného starobylému království čampa. Oběd. Odjezd do Hoi Anu, historického města zapsaného pod UNESCO. Cestou zastávka u Mramorové hory, poutního buddhistického místa. Odjezd zpět do hotelu. Nocleh v Hoi Anu.

8. DEN HOI AN - MY SON - HOI AN

Snídaně. Polodenní výlet do My Son (Krásné hory) které jsou zrcadlem starobylé čamské kultury, též zapsané pod UNESCO. Spatříte zde pozůstatky hinduistických chrámů a jiné dochované památky čamské kultury. Oběd. Odpoledne prohlídka Hoi Anu spojená s návštěvou koloniálních měšťanských domů, pagod či japonského zastřešeného mostu a tradičních trhů v Hoi Anu. Nocleh v Hoi Anu.

9. DEN HOI AN - DANANG - NHA TRANG

Snídaně. V odpoledních hodinách odjezd vlakem do přímořského letoviska Nha Trang scénickou krajinou středního Viet namu. Příjezd ve večerních hodinách. Ubytování v hotelu u nejznámější vietnamské plážové promenády. Nocleh v Nha Trangu.

10. DEN NHA TRANG - MUI NE

Snídaně. Polodenní výlet po Nha Trangu s návštěvou čamské věže Po Nagar na hoře Cu Lao, odkud je výhled do okolí či pagody Long Son s bílou sochou. Oběd. Odpoledne odjezd na pobřeží Mui Ne. Oblast je známá především výrobou rybí omáčky, která je nepostradatelná pro vietnamskou kuchyni. Ubytování na pláži Mui Ne.

11. DEN MUI NE

Snídaně. Individuální volno ke koupání. Nocleh.

12. DEN MUI NE - HOČIMINOVO MĚSTO (SAIGON)

Snídaně. Odjezd autobusem do nejlidnatějšího vietnamského města. Cestou zastávka u písečných dun, Suoi Tien (Kouzelného pramene) a u chrámu Van Tuiy Tu zasvěceného velrybám. Transfer do hotelu v Saigonu. Nocleh v Saigonu.

13. DEN SAIGON - DELTA MEKONGU

Snídaně. Odjezd do My Tho, vstupní brány do delty Mekongu. Dvoudenní projížďka po deltě Mekongu, kde uvidíte pagodu Vinh Trang, ,,kokosové" vesničky, plovoucí tržiště v Cai Be, překrásné přírodní scenérie i typický život místních obyvatel. V podvečer doplutí do Vinh Long. Transfer do Can Tho. Nocleh v Can Tho.

14. DEN DELTA MEKONGU - SAIGON

Snídaně. Pokračování prohlídky delty Mekongu. Po obědě na břehu řeky odjezd do Saigonu. Podvečerní prohlídka města, návštěva katedrály Notre Dame, historické budovy pošty, pagody Thien Hau, památníku Ho Chi Minha či tržiště Ben Thanh. Nocleh v Saigonu.

15. DEN SAIGON - (PAŘÍŽ) - PRAHA

Snídaně. Možnost fakultativního výletu do známých podzemních tunelů Cu Chi. V podvečerních hodinách odjezd na letiště, odlet do Prahy přes Paříž.

16. DEN PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy na letiště Praha - Ruzyně v ranních hodinách.

CENA CESTY ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Hanoj a Saigon - Praha s přestupy
leteckou přepravu Hanoj - Hue
vlakovou přepravu Danang - Nha Trang
13 noclehů na trase v hotelech 3*
polopenze (snídaně, obědy)
program a transfery dle itineráře
služby průvodce pořádající CK (min. 16 osob)
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA CESTY NEZAHRNUJE

vietnamské vízum (vyřídíme za poplatek 1.800,- Kč)
fakultativní akce
spropitné během okruhu cca 1 USD/osoba/ den

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000