crosssearch

Poznejte s námi nespoutanou krajinu a nekrásnější památky celého Vietnamu. Vychutnejte si kouzelnou plavbu po romantické zátoce Ha Long, místní tržiště v deltě řeky Mekong i čilý ruch města Saigon či klid místních klášterních komplexů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poznejte s námi nespoutanou krajinu a nekrásnější památky celého Vietnamu. Vychutnejte si kouzelnou plavbu po romantické zátoce Ha Long, místní tržiště v deltě řeky Mekong i čilý ruch města Saigon či klid místních klášterních komplexů.

1. den: ODLET Z PRAHY DO HANOJE

2. den HANOJ

Přílet do Hanoje. Transfer do hotelu. Volný program. Nocleh v Hanoji

3. den HANOJ

Snídaně. Celodenní okruh po hlavním městě Vietnamu. Návštěva Ho Chi Minova komplexu, prezidentského paláce, Pagody jediného sloupu. Chrám literatury z roku 1070 postavený k uctívání Kunfucia. V odpoledních hodinách návštěva muzea etnologie či historického muzea. Poté chrám Ngoc Son postavený na malém ostrově uprostřed jezera Hoan Kiem. Chrám Ngoc Son pochází z 13. století a samotné jezero je malebným centrem Hanoje. Pozdě v noci tzv. Water Pupet show. Přenocování v hotelu.

4. den HANOI - HA LONG BAY

Snídaně. Odjezd do Ha Longu. V Ha Longu vyhlídková plavba kolem nádherných vápencových útesů stoupajících ze smaragdové vody zátoky. Toto kouzelné místo je právem zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Na palubě lodi bude oběd z darů moře. Možnost plavání a prozkoumání některých jeskyní v této oblasti. Při západu slunce zakotvíme na nedalekém ostrově. Večeře na palubě a přenocování na lodi.

5. den HA LONG BAY - HANOI - LET DO HUE

Snídaně při východu slunce na palubě. Dopoledne možnost plavby a prozkoumání dalších zákoutí zálivu. Lehký oběd na lodi. Kolem poledne návrat do přístavu. Odjezd na letiště v Hanoi, po cestě návštěva keramické vesnice Phu Lang. Odlet do Hue - sídelního města poslední královské dynastie Nguyen na seznamu UNESCO. Transfer do hotelu. Přenocování v hotelu.

6. den HUE

Snídaně. Celodenní prohlídka města. Thien Mu Pagoda známá jako Pagoda nebeské paní, symbol města Hue a Minh Mang Mausoleum, jedné z nejkrásnějších královských hrobek. Architektonický komplex složený ze 40 staveb (paláce, chrámy, pavilony apod.) Odpoledne návštěva císařského města se spoustou nádherných staveb jako Flag Tower, brána Ngo Mon, palác Thai Hoa, Zakázané purpurové město. Poté prohlídka hrobky císaře Tu Doc, rozsáhlého 12 ha komplexu. Přenocování v hotelu v Hue.

7. den HUE - DA NANG - HOI AN

Snídaně. Odjezd do Hoi Anu. Po cestě zastávka v Danangu, návštěva muzea čamů a tradiční řemeslné vesničky na úpatí Mramorové hory. Po příjezdu do Hoi Anu ubytování v hotelu. Odpoledne prohlídka města - japonský zastřešený most - symbol Hoi Anu, čínské ulice se spoustou starobylých domů a tradičních místních trhů a užijeme si rytmus každodenního života a exotické barvy a chutě. Přenocování v hotelu v Hoi An.

8. den HOI AN - DA NANG - LET DO SAIGONU

Snídaně. Odjezd na letiště a odlet do Ho Chi Minhova města (Saigon). Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne návštěva katedrály Notre Dame a generálního poštovního úřadu. Dále prohlídka pagody Ngoc Hoang a tržiště Ben Thanh. Poslední zastávkou bude Palác sjednocení, dříve známý jako prezidentský palác, dřívějšíbydliště prezidenta Jižního Vietnamu až do konce dubna 1975. Přenocování v hotelu v Saigonu.

9. den SAIGON - BEN TRE - CAN THO

Snídaně. Odjezd z rušného města Saigon směrem k deltě Mekongu, považované za největší vietnamský rýžový koš. Příjezd k molu Huon Vong a nalodění na plavbu po řece Ben Tre, přítok velkého Mekongu. Prozkoumáme místní životní styl a každodenní shon. Zastávka u ruční cihelny pana Tu Lo, domácí výrobny kokosových sladkostí. Možnost ochutnávky medového čaje v místní farmě a nejrůznějšího tropického ovoce, které hojně roste v sadech kolem delty řeky. Pak můžete pěšky nebo na kole procházet a relaxovat přes kokosové háje a po zelených rýžových polích. Oběd v místní restauraci. Na kole návštěva starého domu pana Sau Khanh místního přátelského obyvatele. V odpoledních hodinách odjezd do Van Tho. Přenocování v hotelu v Can Tho.

10. den CAN THO - SAIGON

Snídaně. V brzkých ranních hodinách návštěva plovoucího tržiště Cai Rang, největší a nejznámější plovoucí tržiště v deltě řeky Mekong. Návštěva ovocné zahrady místních obyvatel a ochutnávka ovoce. Poté vylodění a prohlídka starého domu Binh Thuy a chrámu Cao Dai. Odpoledne návrat do Saigonu. Přenocování v hotelu.

11. den SAIGON - PRAHA

Snídaně. Volný čas s možností nákupů a poznávání města dle vlastních požadavků. Transfer na letiště, odlet.

12. den PŘÍLET DO PRAHY

Změna programu vyhrazena. Minimální počet 10 účastníků.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000