crosssearch

Velký okruh Vietnamem

Poznávací zájezdy, Vietnam

Program zájezdu 1.den: Odlet z Prahy do Hanoje. 2.den: Přílet do Hanoje, hlavního města Vietnamu. Transfer do hotelu, večer návštěva tradičního vodního loutkového divadla. Nocleh v Hanoji. 3.den: Snídaně, Hanoj, okruh městem se zastávkou u Ho Chi Minhova mauzolea, pagody...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Hanoje.

2.den: Přílet do Hanoje, hlavního města Vietnamu. Transfer do hotelu, večer návštěva tradičního vodního loutkového divadla. Nocleh v Hanoji.

3.den: Snídaně, Hanoj, okruh městem se zastávkou u Ho Chi Minhova mauzolea, pagody Jednoho pilíře, Chrámu literatury, první vietnamské univerzity založené již v roce 1070. Odpoledne prohlídka jedné z nejstarších pagod ve Vietnamu, pagody Tran Quoc, chrámu Quan Thanh a muzea Vietnamské historie. V podvečer projížďka na rikšách úzkými uličkami starého města okolo jezera Navráceného meče s Želví svatyní. Nocleh v Hanoji.

4.den: Snídaně, cesta vietnamským venkovem deltou Rudé řeky do Ha Long. Vyhlídková plavba tradiční džunkou mezi tisíci ostrůvky po Dračí zátoce s úchvatnými scenériemi vápencových homolí a tajuplných jeskyní. Oběd, pokračování na jeden z nesčetných ostrůvků, možnost koupání, večeře z darů moře servírovaná na lodi. Nocleh na lodi.

5.den: Snídaně na lodi, plavba mezi bizardními vápencovými útvary zpět do Ha Long, transfer do Hanoje, odlet do Hue, císařského města za panování dynastie Nguyen. Transfer do hotelu, nocleh.

6.den: Snídaně, celodenní prohlídka města Hue. Dopoledne prohlídka pagody Thien Mu (pagoda Nebeské paní) a hrobky Ming Mang. Odpoledne návštěva Císařského paláce a královských hrobek dynastie Nguyen, krátká zastávka na proslulém trhu Dong Ba. Nocleh v Hue.

7.den: Snídaně, transfer na letiště a odlet na jih do Saigonu, návštěva proslulých Cu Chi tunelů vybudovaných za vietnamsko-americké války. Prohlídka důmyslného systému podzemních chodeb a úkrytů sloužících jako útočiště vietnamských bojovníků. Nocleh v Saigonu.

8.den: Snídaně, dopoledne prohlídka Saigonu zahrnující bývalý prezidentský palác, procházku Parkem sjednocení k budově historické pošty, čínskou čtvrť Cholon, pagodu Thein Hau a návštěvu muzea tradiční vietnamské medicíny. Odpoledne volno s možností individuálního poznání města. Nocleh v Saigonu.

9.den: Snídaně, časně ráno odjezd do delty Mekongu, kde spatříme překrásné přírodní scenérie a seznámíme se s typickým životem zdejších obyvatel. Během plavby po hlavním toku Mekongu i jeho bočních ramenech obklopených úchvatnou tropickou přírodou návštěva známého plovoucího tržiště Cai Be. Oběd, odpoledne plavba po řece Mekong a přilehlých kanálech do města Vinh Long. Odjezd autobusem do Can Tho, večeře a nocleh.

10.den: Snídaně, prohlídka Can Tho, města v srdci delty Mekongu na soutoku tří řek, obývané kmérským etnikem. Časně ráno návštěva plovoucího tržiště Cai Rang – na malé loďce poplujeme kanály zdejšího tržiště, kde je nabízena čerstvá zelenina, ovoce a další místní produkty. Odjezd z Can Tho zpět do Saigonu, po cestě oběd. Nocleh.

11.den: Snídaně, odjezd na náhorní plošinu Lang Biang do Dalatu, horského města vybudovaného na počátku 20.století francouzskými kolonizátory. Město si zachovalo evropský charakter připomínající horská střediska ve francouzských Alpách. Cestou zastávka v některé z tradičních vesniček spojená s obědem. Večeře a nocleh v Dalatu.

12.den: Snídaně, prohlídka Dalatu a nejbližšího okolí zahrnující návštěvu kláštera Truc Lam, největšího centra meditace Zen ve Vietnamu, vodopády Prenn, Bao Dai - bývalé letní sídlo posledního vietnamského císaře vystavěné ve stylu art deco a prohlídku centrálního tržiště. Fakultativně vyjížďka vlakem s parní lokomotivou na vyhlídku Truc Tam s panoramatickým výhledem na město (cca 15,- USD). Oběd. Odpoledne odjezd krajinou horských vrcholků na pobřeží Jihočínského moře do letoviska Nha Trang, nocleh v hotelu The Light *** nebo podobném.

13. - 15.den: Snídaně, individuální volno s možností koupání v moři.

16.den: Snídaně, transfer na letiště a odlet přes Saigon zpět do Evropy.

17.den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000