crosssearch

To nejzajímavější z Vietnamu a pobyt u moře

Poznávací zájezdy, Vietnam

Hanoj - Ha Long Bay - Hue - Damany - Hoi An - Saigon - Mekong - Nha Trang

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Hanoj - Ha Long Bay - Hue - Damany - Hoi An - Saigon - Mekong - Nha Trang

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 15

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Nha Trang.

2. den: Přílet do Nha Trang, místní přelet do Hanoje. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den: Celodenní prohlídka města, Muzeum Ho Či Minh, Muzeum of ethnology, jezero Hoan Kiem Lake v srdci Hanoje, Tortoisa Pagoda, Old Squarter – stará čtvrť s úzkými uličkami a obchůdky. Vystoupení tradičních vietnamských vodních loutek. Ubytování v Hanoi.

4. den: Snídaně, celodenní výlet do zátoky Ha Long Bay, plavba na lodi s občerstvením, obědem. Během plavby uvidíte krásné jeskyně, možnost plavání, koupání a noční rybaření. Nocleh na lodi.

5. den: Ráno ještě možnost koupání, plavba zpět do Hanoje. Zastávka ve vesničce, kde se vyrábějí keramické výrobky. Po příjezdu transfer na letiště, odlet do Hue a individ. volno. Nocleh v Hue.

6. den: Prohlídka Hue, které bylo hlavním městem Vietnamu více než 140 let, dnes je tzv. open air muzeum se stovkami chrámů, paláců a pagod. Návštěva komplexu Imperial Citadel, hrobky krále Ming Mang a další památky. Odpoledne přejezd do Da Nang a Hoi An, tradičního přístavu. Nocleh.

7. den: Pěší prohlídka historické části Hoi An, ojediněle zachovalým městem, které bylo prohlášeno UNESCEM jako kulturní bohatství. Prohlídka kaplí, pagod, muzea, přístavu. Odpoledne volno – možno využít k dalším prohlídkám nebo odpočinku na pláži. Nocleh.

8. den: Přejezd do Saigonu – Ho Či Min City. Návštěva místního tržiště, pagody Cho Lon, zastávka u katedrály, opery. Odpoledne výlet k tunelům Cu Chi, které se používaly během vietnamské války. Návrat na nocleh do Saigonu.

9. den: Odjezd ze Saigonu směrem na jih do My Tho, nalodění na loď a plavba po řece Mekong kolem ovocných plantáží, rybářských vesniček, pozorování místního života. Odpoledne návrat do Saigonu.

10. den: Dopoledne volno, možnosti výhodných nákupů. Transfer na letiště, odlet do Nha Trang, transfer do hotelu dle výběru.

11.-15. den: Individuální volno v Nha Trang, ubytování v hotelu dle výběru.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000