crosssearch

To nejlepší z Vietnamu

Poznávací zájezdy, Vietnam

1. denOdlet z Prahy. 2. den Přílet do Saigonu (Ho Chi Minhovo město), transfer z letiště do hotelu. Ubytování v hotelu.3. den Celodenní prohlídka Saigonu, ,,Paříže východu", a sousedního čínského města Cholon. V Saigonu navštívíte památky, jako jsou prezidentský palác,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. denOdlet z Prahy.

2. den Přílet do Saigonu (Ho Chi Minhovo město), transfer z letiště do hotelu. Ubytování v hotelu.

3. den Celodenní prohlídka Saigonu, ,,Paříže východu", a sousedního čínského města Cholon. V Saigonu navštívíte památky, jako jsou prezidentský palác, katedrála Notre Dame, centrální budova pošty, radnice, tržiště Binh Tay nebo nejstarší saigonská pagoda Giac Lam z roku 1744 a v Cholon např. chrám Cha Tam.

4. den Ráno odjezd do Phan Thein, cca 198 km od Saigonu, který je proslulý rybářskou komunitou. Návštěva obrovských písečných dun Mui Ne a rybářské vesnice. Po cestě prohlídka Po Klong Garai Cham, věží postavených ve 13. století. Ubytování v Nha Trang (2 noci).

5. den Plavba lodí na různé ostrovy v oblasti. Ebony ostrov, položený nedaleko Bamboo ostrova, má nádherné korály, koupání a šnorchlování, na Mieu ostrově jsou proslulé rybí farmy, Hon Tan ostrov atd.

6. den Transfer do Cam Ranh na letiště a odlet do Da Nang, města situovaného v záplavě horské zeleně a řek centrální části Vietnamu, ve kterém navštívíte např. muzeum Cham nebo si odpočinete na překrásných místních plážích. Přejezd do "Mramorových hor" (geologický unikát - 5 kopcovitých krasových útvarů protkaných jeskyněmi a přírodními tunely). Odpoledne výlet do rušného přístavního města Hoi An s nedotčenou architekturou pitoreskního starého města z 16. a 17. století. Návštěva chrámu Juan Cong z r. 1653, pagody Phuoc Kien z r. 1690, tzv. ,,japonského mostu" z r. 1593 atd. Večer ubytování v Hoi An.

7. den Dopoledne přejezd přes horské sedlo "Oceán mraků" Hai Van Pass v Truomg Son horách, příjezd do Hue (dříve Phu Xuan), hlavního město Vietnamu v letech 1558-1945 s prohlídkou impozantních mauzoleí císařů dynastie Nguyen a dalších krás imperiálního města (brána Ngo Mon, palác Thai Hoa postavený v r. 1803 a ,,přestěhovaný" v r. 1833 atd.). Návštěva císařské pevnosti se "Zakázaným purpurovým městem", vyhrazeným pouze k potřebám císaře. Ubytování v Hue (2 noci).

8. den Projížďka lodí po "parfémové řece", na které Hue leží, návštěva vesnice Huong s pagodou Thien Mu a hrobkami císaře Minh Manga a dále pak císaře Tu Duca. Návštěva živého tržiště Dong Ba.

9. den Ráno odlet z Hue do Hanoje, hlavního města Vietnamu. Odpoledne prohlídka starého města tzv. čtvrť 36 ulic. Návštěva představení loutek. Ubytování v hotelu v Hanoji.

10. den Dopoledne půldenní okruh Hanojí, městem jezer, velkých bulvárů a parků s mnoha atraktivními budovami v původní koloniální francouzské architektuře. Prohlídka pagody ,,jednoho sloupu" postavené za vlády císaře Ly Thai Tonga v období 1028-1054, chrámu literatury z r. 1070, návštěva jezera Hoan Kiem s ostrůvkem a pagodou Tortoise, Ho Chi Minhova mauzolea a hanojské opery. Odjezd do překrásné a proslulé oblasti Halong Bay s nádhernými skalisky. Noc v Halong Bay.

11. den Dopoledne nezapomenutelná plavba na tradiční dřevěné lodi v oblasti Halong Bay se smaragdově zelenou vodou a bílými vápencovitými skalisky s jeskyněmi. Odpoledne návrat do Hanoje a ubytování, volný program.

12. den Individuální program, transfer na letiště.

13. den Návrat do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000