crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Poklady Vietnamu

Poznávací zájezdy, Vietnam

11 denní poznávací okruh Vietnamem

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

11 denní poznávací okruh Vietnamem

Program zájezdu

1. den - odlet z Prahy do Hanoje

2. den - přílet do HanojePřílet do Hanoje. Po příjezdu Vás bude na letišti v Hanoji očekávat průvodce a následuje transfer do hotelu 4*.

3. den - Hanoj - celodenní okružní výletSnídaně. Okružní výlet Hanojí začíná návštěvou mauzolea Ho Chi Minh. Zde uslyšíte o muži, který vedl vietnamská tažení za nezávislost proti francouzské koloniální vládě. Dále navštívíte císařskou citadelu, vrchol regionální politické moci po více jak tisíciletí, kde výzkum a hloubení je stále v plném proudu. Po typickém vietnamském obědě, zamíříte k jiné pozůstalosti z 11. století - Chrámu literatury, který byl postaven jako pocta čínskému učenci Konfuciovi. Poté uvidíte ikonický most Long Bien - postavený přes Rudou řeku mezi roky 1899 a 1902, kdy byl Vietnam stále ovládán Francouzi. Dnes je plný svištících motocyklů a vlaků, supících do blízké stanice Long Bien. Výlet pokračuje 30minutovou cyklovyjížďkou skrz Hanojskou rušnou čtvrť - místa, kde místní obyvatelé nakupují všechno od nudlí počínaje po svítidla až sochy Budhy konče. 36 ulic této čtvrti bylo pojmenováno po produktech, které v nich byly prodávány. Dnes prodejci na Cínové a Bambusové ulici stále prodávají stejné výrobky. Po prozkoumání starých temných průchodů si dejte doušek silné vietnamské kávy v kavárně s výhledem na jezero Hoam Kiem - důležitý symbol vietnamského folklóru. Před zpáteční cestou do hotelu si můžete nafotit panorama centra města. Návrat na hotel. Poznámka: Most Long Bien má nerovný povrch, který nemusí být vhodný pro všechny klienty. Na přání může být zajištěna individuální návštěva.

4. den - Hanoj - Ha long - přenocování na lodiSnídaně. Odjezd je ráno z Hanoje do zálivu Halong, kde nastoupíte na loď Emeraude Cruise a odplujete do slavné Dračí zátoky s kouzelnými krasovými scenériemi a jeskyněmi. Toto místo je právem na seznamu světového dědictví UNESCO. Volný čas můžete využít k jízdě na kajacích, plavání. V případě dobrého počasí navštívíte perlovou farmu. Následuje lenošení na palubě a evropská večeře, která se bude servírovat během večera, před nočním lovem olihní nebo promítáním indočínského filmu z tohoto zálivu. Přenocování na lodi.

5. den - Ha long - Hanoj Probuďte se se sluncem a užijte si kávu, čaj a sušenky zatímco se bude vyjasňovat obzor. Toto ráno, když počasí dovolí, si užijete jízdy na kajacích a plavání v Ho Dong Tien, scénické oblasti v samém srdci zálivu. Lze se plavit do jeskyní Luon a vyrazit na bambusových lodích objevit tento magický jeskynní systém. Na lodi je zajištěn lehký oběd. Zpět na cestě do přístavu, míjíte oblast "Bai Tu Long Bay", ostrovy "Ba Hai" a "Hang Ma" před vyloděním. Upozornění: Změna programu nebo jeho zrušení je vyhrazena v závislosti na počasí. Poté budete převezeni na letiště v Hanoji pro váš let do Hue. Transfer do hotelu.

6. den - Okruh městem HueSnídaně v hotelu. Okruh městem HUE začíná návštěvou slavné královské hrobky a proslulých příkladů velkých dynastií v minulosti. Poplujete po řece Perfume, obklopené zelení. Po hodinové plavbě vystoupíte z lodi, následuje návštěva hrobky Císaře Khai Dinha. Můžete obdivovat neobvyklou kombinaci architektury, která spojuje tradiční čínskou minulost s moderní západní budoucností. Pokračujete do hrobky Ming Manga objevit exotické místo odpočinku v čínském stylu. v Dong Thuyen pagodě (chrám s fantastickým výhledem vám jeptišky připraví vegetariánský oběd. Poté cesta do vesnice Thanh Tien, známé výrobou papírových květin po dobu 300 let - zde si můžete vytvořit své vlastní vyzdobené papírové květiny. Návštěva Tha Om zahradového domu a jeho vlastníka pana Vinha, zde objevíte residenci z 19. století a zaposloucháte se do Vinhových příběhů o jeho královském dědictví před návratem. Upozornění: Cestou k hlavní komoře v hrobce Khai Dinha je 143 schodů.

7. den - Hue - Hoi AnSnídaně. Tento den pojedete na jih do Hoi An přes scénickou "Hai Van Pass" - nejspíše nejmalebnější úsek pobřežní silnice ve Vietnamu! Ubytování v hotelu.

8. den - Hoi AnSnídaně. Volný den v Hoi An a pobyt v hotelu.

9. den - Hoi AnSnídaně. Volný den v Hoi An a pobyt v hotelu.

10. den - Hoi An - Ho Chi Minh City (Saigon)Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Ho Chi Minh city - Saigonu. Ubytování v hotelu 4*. V odpoledním okruhu po Saigonu uvidíte centrální poštu, která byla navržena proslulým francouzským architektem Gustavem Eiffelem a katedrálu Notre Dame, ikonickou památku postavenou v letech 1863-1880. Projdete se k řece Saigon, podél ulice Dong Khoi, která figurovala v úspěšné novele Grahama Greena, Tichý Američan. Uvidíte Saigonský operní dům impozantní budovu dokončenou v roce 1901. Její trosky fungovaly jako přístřeší a chránili během druhé světové války francouzské obyvatele, prchající Severním Vietnamem roku 1954 - to byl rok, kdy Vietnam získal od Francie nezávislost. Výlet dále pokračuje zastávkou u Paláce sjednocení, kde roku 1975 severovietnamský tank prorazil bránu, aby ukončil válku, ve které padlo cca 58 000 Američanů a 3 000 000 Vietnamců. Také navštívíte Muzeum pozůstatků z války, kde vietnamská vláda sestavila grafické prezentace válečných útrap a zvěrstev. Návrat do hotelu.

11. den - Celodenní výlet do Delty Mekong - večer odlet do PrahySnídaně. Dnešní výlet vede do města Mekong Delta. Nalodíte se na palubu malé lodě a čeká vás výlet okolo plovoucí tržnice. I když to dnes již není zdaleka tak rušné a přeplněné jako v minulosti, můžete zde stále házet melouny nebo ananas mezi svými čluny! Pokračujete podél bludiště kanálů do Vinh Lonh, zastávka v domě zahradníka, který vám ukáže jemnou práci s Bonsaji. V pozdní odpoledne návrat do Ho Chi Minhova města. Ubytování v hotelu máte zařízené až do transferu na letiště před odletem. Odlet do Prahy v pozdních hodinách.

12. den - Přílet do Prahy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000