crosssearch

Okruh jižním Vietnamem s pobytem u moře

Poznávací zájezdy, Vietnam

Program zájezdu 1.den: Odlet z Prahy do Saigonu. 2.den: Přílet do Saigonu, dnešního Hočiminova města, ekonomické metropole jižního Vietnamu. Volno k aklimatizaci po mezikontinentálním letu. Nocleh. 3.den: Snídaně, dopoledne prohlídka Saigonu zahrnující bývalý prezidentský...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Saigonu.

2.den: Přílet do Saigonu, dnešního Hočiminova města, ekonomické metropole jižního Vietnamu. Volno k aklimatizaci po mezikontinentálním letu. Nocleh.

3.den: Snídaně, dopoledne prohlídka Saigonu zahrnující bývalý prezidentský palác, procházku Parkem sjednocení k budově historické pošty, čínskou čtvrť Cholon, pagodu Thein Hau a návštěvu muzea tradiční vietnamské medicíny. Oběd, odpoledne návštěva proslulých Cu Chi tunelů vybudovaných za vietnamsko americké války. Prohlídka důmyslného systému podzemních chodeb a úkrytů sloužících jako útočiště vietnamských bojovníků. Nocleh v Saigonu.

4.den: Snídaně, časně ráno odjezd do delty Mekongu, kde spatříme překrásné přírodní scenérie a seznámíme se s typickým životem zdejších obyvatel. Během plavby po hlavním toku Mekongu i jeho bočních ramenech obklopených úchvatnou tropickou přírodou návštěva známého plovoucího tržiště Cai Be. Po obědě plavba po řece Mekong a přilehlých kanálech do města Vinh Long. Odjezd autobusem do Can Tho, večeře a nocleh.

5.den: Snídaně, prohlídka Can Tho, města v srdci delty Mekongu na soutoku tří řek, obývané kmérským etnikem. Časně ráno návštěva plovoucího tržiště Cai Rang – na malé loďce poplujeme kanály zdejšího tržiště, kde je nabízena čerstvá zelenina, ovoce a další místní produkty. Odjezd z Can Tho zpět do Saigonu, po cestě oběd. Nocleh.

6.den: Snídaně, odjezd panoramatickou krajinou vietnamského venkova na sever na náhorní plošinu Lang Biang do Dalatu, horského města vybudovaného na začátku 20. století francouzskými kolonizátory. Město si zachovalo evropský charakter připomínající horská střediska ve francouzských Alpách. Po cestě oběd. Nocleh v Dalatu.

7.den: Snídaně, prohlídka Dalatu a nejbližšího okolí zahrnující návštěvu kláštera Truc Lam, největšího centra meditace Zen ve Vietnamu, vodopády Prenn, Bao Dai – bývalé letní sídlo posledního vietnamského císaře vystavěné ve stylu art deco a prohlídku centrálního tržiště. Fakultativně vyjížďka vláčkem na vyhlídku Truc Lam s panoramatickým pohledem na město (cca 15,- USD). Večeře a nocleh.

8.den: Snídaně, odjezd panoramatickou krajinou horských vrcholků na východ ke břehům Jihočínského moře do nejznámějšího vietnamského přímořského letoviska Nha Trang. Ubytování v hotelu The Light nebo podobném. Individuální volno s možností koupání. Nocleh.

9. – 12. den: Snídaně, individuální volno v Nha Trang s možností koupání a fakultativních výletů.

13.den: Snídaně, transfer na letiště a odlet přes Saigon zpět do Prahy.

14.den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000