crosssearch

Malý okruh Vietnamem

Poznávací zájezdy, Vietnam

Život a památky v největším městě Vietnamu Saigon, naproti tomu život v zemědělské oblasti, deltu Mekongu, plovoucí trh, koupání v moři.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
Odlet z ČR/SR.

2. den - Saigon
Po příletu do Saigonu ihned začnete prohlídku této vibrující metropole, kde se střetává tradiční způsob života s moderním. Vaší první zastávkou bude symbolicky Palác sjednocení, jehož dobitím dne 30.4.1975 skončila vietnamská válka. Poté navštívíte historické centrum s Pagodou Emperor Jade, neorománskou katedrálou Notre Dame a budovou Hlavní pošty. Dále budete míjet památky v evropském stylu - City Hall a Opera House (obě stavby je možné prohlédnout si pouze zvenku). Poslední zastávka tohoto dne je tržiště Ben Thanh. Ubytování, nocleh (standard - Sanouva Hotel *** http://www.sanouvahotel.com/, deluxe - Golden Central Hotel Saigon **** http://www.goldenhotelsaigon.vn/).

3. den - Saigon (snídaně)
Po snídani se vydáte na exkurzi do tunelů Cu Chi - podzemní síť tunelů táhnoucí se přes 200 km, která sloužila jako základna v americké válce a nikdy Američany objevena nebyla. Po té se přesunete k prohlídce čtvrti Cholon (Čínského města), které vyznává především tradiční způsob života, což uvidíte na trhu s tradiční čínskou medicínou či na tržišti Binh Tay. Z památek si prohlédnete pagodu Thien Hau. Nocleh.

4. den - Saigon / Can Tho (snídaně)
V ranních hodinách odjezd ze Saigonu. Zastávka v My Tho - rušné město v bohaté zemědělské oblasti v deltě Mekongu, návštěva pagody Vinh Trang. Poté nalodění na místní loďku a vyjížďka za objevováním ostrůvků v Mekongu. Zastávka v ovocném sadu spojená s ochutnávkou ovoce a čaje za zvuků místní hudby. Výlet rovněž zahrnuje krátkou vyjížďku malými vodními toky, které se proplétají ostrovy. Dojezd a nocleh v Can Tho. (Saigon Can Tho Hotel *** http://www.saigoncantho.com.vn/, deluxe - Ninh Kieu 2 Hotel **** http://www.ninhkieuhotel.com/ninhkieuhotel).

5. den - Can Tho / Saigon (snídaně)
V brzkých ranních hodinách se nalodíte a pojedete se podívat na největší a nejživější z vodních trhů - Cai Rang Floating Market. Cca v 9 hod. tržiště utichá, proto se ještě projedete po kanálu a budete pokračovat prohlídkou venkovského města Can Tho s jeho chrámem, pagodou, univerzitou a místním tržištěm. Návrat do Saigonu a nocleh.

6. den - Saigon / Phan Thiet (snídaně)
Po snídani odjezd do letoviska Phan Thiet, odpoledne volno u moře. Ubytování v hotelu Blue Ocean Resort *** (http://www.blueskytravel.cz/hotel/blue-ocean-resort) nebo deluxe varianta v Phu Hai Resort **** (http://www.blueskytravel.cz/hotel/phu-hai-resort).

7. den - Phan Thiet (snídaně)
Individuální pobyt u moře.

8. den - Phan Thiet (snídaně)
Individuální pobyt u moře.

9. den - Phan Thiet (snídaně)
Konec pobytu, transfer zpět na letiště do Saigonu a odlet zpět do ČR/SR.

10. den
Přílet do ČR/SR.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000